Jste zde

Rohde & Schwarz MXO 4: Osciloskop nové generace s průlomovými funkcemi

Představujeme vám osciloskop Rohde & Schwarz MXO 4, který zastupuje novou generaci měřicích přístrojů. S 13,3" kapacitním dotykovým Full HD displejem a prvotřídními vlastnostmi přináší tento osciloskop několik průlomových funkcí, které vás ohromí. Jeho intuitivní uživatelské rozhraní vám umožní rychle a snadno provádět složité měření a analýzu signálů.

Rohde & Schwarz MXO 4 je osciloskop nové generace

Digitální osciloskop Rohde & Schwarz (R&S) řady MXO 4 je prvním z nové generace osciloskopů, který vyniká výkonem i hodnotou. Již na první pohled je tento osciloskop výrazně odlišný od běžných podobných měřicích přístrojů na trhu, jelikož přednímu panelu dominuje velký, 13,3" Full HD kapacitní dotykový displej. Díky kompaktnímu designu nezabírá na pracovním stole mnoho místa a dá se také prakticky uchytit na stojan s držákem VESA.

10 důvodů, proč byste si měli vybrat osciloskop R&S MXO 4:

 1. první osciloskop na světě s rychlostí aktualizace překračující 4,5 M průběhů za sekundu
 2. špičkový 12bitový ADC při všech vzorkovacích frekvencích
 3. nejlepší 18bitová architektura v daném segmentu
 4. nejrychlejší a nejpřesnější spektrální analýza ve své třídě
 5. největší standardní paměť v segmentu – 400 M bodů na kanál
 6. nejrychlejší čas opětovného spuštění (trigger) v segmentu – 21 ns
 7. první osciloskop ve své třídě, který obsahuje novější digitální technologii spouštění (trigger)
 8. nejcitlivější trigger v segmentu – 1/10 000 div
 9. nejlepší „trigger jitter“ ve své třídě < 1 ps
 10. první osciloskop s dvoucestnou analýzou protokolů

„Digitální osciloskop R&S MXO 4 je o třídu výše nad podobnými osciloskopy stejné kategorie. Díky vysoce kvalitnímu velkému displeji a intuitivnímu uživatelskému rozhraní s tvz. křivkou učení méně než 15 minut je to skutečně výkonný měřicí přístroj pro různé druhy měření,“ hodnotí osciloskop Martin Brestovič, produktový specialista SOS electronic.

Porovnáme-li osciloskop MXO 4 s jinými sériemi stolních osciloskopů od výrobce Rohde & Schwarz, můžeme říci, že se nachází mezi sériemi osciloskopů RTM3000 a RTE1000. Disponuje však i některými funkcemi, kterými jsou vybaveny obvykle mnohem dražší typy osciloskopů, čímž se stává zajímavým i z pohledu finanční hodnoty.

„Digitální osciloskop Rohde & Schwarz MXO 4 umožňuje detekovat i velmi jemné nepravidelnosti měřeného signálu či analyzovat a kontrolovat i nejjemnější detaily měřeného signálu,“ doplňuje Martin Brestovič.

Jak jsme u měřicích přístrojů od výrobce Rohde & Schwarz zvyklí, i osciloskop MXO 4 je dostupný v několika variantách a šířkách pásma. Od základního 200 Mhz přes 1,0 GHz až po 1,5 GHz, s různými SW rozšířeními (SW options), digitálními sondami (funkce MSO), analýzou různých komunikačních rozhraní a podobně.

Čtyřkanálový digitální osciloskop MXO 4 (1335.5050.04) značky Rohde & Schwarz v SOS electronic zařadili do portfolia měřicích přístrojů. V případě vážného zájmu vám můžou po dohodě s vaším obchodním zástupcem předvést a poskytnout demo přístroj na vyzkoušení.

Hlavní vlastnosti osciloskopu MXO 4 od Rohde & Schwarz:

 • šířka pásma: 200 MHz – 1,5 GHz
 • rychlost aktualizace > 4,5 M průběhů za sekundu
 • špičková systémová architektura: 18bitové vertikální rozlišení/12bitový ADC
 • největší standardní paměť ve své třídě: 400 M bodů
 • špičková vzorkovací rychlost 45 000 FFT/s

 Máte zájem o více informací k produktům Rohde & Schwarz nebo o technické poradenství při výběru vhodného řešení? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, vyplňte následující formulář, rádi vám pomůžeme.

Nechcete přijít o žádné technické novinky? Sledujte SOS electronic na sociálních sítích Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.