Jste zde

Série šesti webinářů pro BeagleBone

Komunita inženýrů element14 připravila webináře, které představí základní vlastnosti a komunikaci s deskami BeagleBoard. Jak s deskou pracovat v prostředí Linux nebo přes webové rozhraní. Zvláštním tématem budou webináře robotiky a využití desky BeagleBoard ve školním prostředí při výuce.  

Premier Farnell  je globální partner komunity element14. Důkazem obrovského zájmu členů o desky BeagleBone je rozsáhlá knihovna projektů a učebních materiálů. Tyto webináře pomohou získat více zkušeností hned od začátku a provedou zájemce až po složitější aplikace jako je robotika.

 

  • Introduction to BeagleBone – V této sekci se budeme zabývat tématy, jako jsou: Kdo je organizace BeagleBoard.org, jak se BeagleBoard liší od ostatních desek na trhu, popsání základy desek BeaglBoard a co jsou PRU.
  • BeagleBone for Linux Users – V této sekci se budeme zabývat tématy, jako jsou například Linux Distros, který je preferován pro BeagleBone. Které programovací jazyky jsou kompatibilní a jejich významné použití.
  • BeagleBone for Embedded Developers – Používání jazyků nízké úrovně na BeagleBone, ovládání hardwaru přes piny. Které jazyky nízké úrovně jsou nejvíce kompatibilní s ekosystémem BeagleBone.
  • BeagleBone for Web Developers – V této relaci rozšíří Jason BeagleBone pomocí webových platforem a platforem IoT, včetně IBM BlueMix.
  • BeagleBone Blue for Robotics – V tomto semináři se budeme zabývat robotikou a BeagleBone Blue, jejich použití ve vašich projektech.
  • BeagleBone in the Classroom –Na tomto semináři se budeme věnovat BeagleBone ve školním prostředí, využití BeagleBone ve výuce, určeno zejména pro pedagogy.

 

 

BeagleBone Blue
 

Pro více podrobností se zaregistrujte na webinář na následujícím odkazu: https://www.element14.com/community/docs/DOC-89480/l/beaglebone-6-part-webinar

BeagleBone desky a doplňky jsou k dostání u Farnell element14 v Evropě, Newark element14 v Severní Americe a element14 v asijském Pacifiku.

 

 

Hodnocení článku: