Jste zde

Nový on-line GLYNshop

GLYN je ke svým obchodním partnerům a zákazníkům blíže, než kdykoli předtím!

Glyn High - Tech distributor GLYN otevřel GLYNshop, evropský B2B portál s elektronickými součástkami, displeji a bezdrátovými moduly, paměťová a systémová řešení nevyjímaje. Již koncem minulého roku začal GLYN  nabízet on-line značkovou kvalitu světových výrobců zvučných jmen, jako jsou TOSHIBA, FUJITSU, RENESAS nebo MITSUBISHI. Obchod tak umožnil jednoduché a pohodlné objednání celé řady elektronických obvodů.

 

Ilustrace

 

 

 

Registrovaní uživatelé nyní mohou na stránkách GLYNshopu 24 hodin denně vybírat z obrovského množství nejrůznějších produktů, od mikrokontrolérů a vývojových kitů přes displeje, zobrazovací moduly a tiskárny až po GSM moduly a konektory. Tímto krátkým výčtem však nabídka zdaleka nekončí. Aby byl výběr konkrétního produktu co nejjednodušší, nenabízí internetový obchod pouze nezbytně nutné základní údaje, ale navíc přidává fotografii každé jednotlivé položky. Ke stažení jsou rovněž datasheety a další detailní informace o vybraných součástkách. Díky elektronické formě objednávky může navíc spousta návštěvníků webových stránek postoupit svůj požadavek na vzorky (Samples) přímo k rukám produktových manažerů na německé centrále společnosti GLYN.

Spuštění nového shopu považuje společnost GLYN za závazek dalšího rozšiřování nabízených produktů a služeb v rámci tohoto moderního způsobu on-line objednávek.

 

Shop

 

Sample

 

 

 

Download a odkazy:

 

  • Domovská stránka GLYN: http://www.glyn.cz/
  • GLYNshop: https://www.glynshop.com/
Hodnocení článku: