Jste zde

AMPER 2011 v plném „proudu“ - začínáme již zítra a pokračujeme až do pátku!

19. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER otevře své brány již zítra, tj. v úterý 29. 3. v 9 hodin ráno!

Během několika posledních měsíců jsme na stránkách hw.cz publikovali spoustu aktuálních informací, vztahujících se k nadcházejícímu veletrhu AMPER 2011. Vysvětlili jsme pozadí přesunu do Brna, představili stěžejní projekty, některé z vystavujících společností a také bohatý doprovodný program. Zítra startujeme naostro! Vyhraďte si odpovídající množství času a přijeďte se podívat (na obrázku je robot Advee - absolutní novinka v oblasti interaktivní multimediální prezentace a reklamy; svou premiéru bude mít na veletrhu AMPER, kde si jej můžete vyzkoušet nebo si s ním i popovídat a to hned v několika světových jazycích, které jsou pro tohoto nesmírně „vzdělaného“ robota samozřejmostí)

Stánek hw.cz, budete – li mít něco na srdci a nebude to zrovna souviset s EKG (viz také příspěvek HW group v Brně na AMPERu 2011), naleznete v hale G1 pod číslem 018 - zde se také můžeme společně setkat (v mém případě se konkrétně jedná o úterý + čtvrtek).

Kdy a kam na AMPER 2011

Termín: 29. 3. - 1. 4. 2011
Místo: VÝSTAVIŠTĚ BRNO
Otevírací doba: út - čt 9 - 17 hod., pá 9 - 16 hod.
Vstupné: 200 Kč (po 14. hodině 150 Kč)

Stánek hw.cz:

Hala G1, stánek 018


 

 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: