Jste zde

MSC na AMPERu 2011: Prakticky použitelná, spolehlivá a dostupná řešení

O připravovaných novinkách společnosti MSC-Vertriebs-CZ s.r.o., v souvislosti s nadcházejícím veletrhem AMPER, hovoří Ing. Tomáš Ládr, MBA, Country Manager CZ/SK.

Uvidíme Vás na Amperu, příp. účastníte se i jiných veletrhů v ČR?

 
Ano, na Amperu budeme opět vystavovat. Považujeme ho za dobré místo pro setkání s našimi obchodními partnery a představení novinek v naší nabídce.
 

Letos je Amper mimořádně v Brně. Co očekáváte od této změny?

Doufám, že to není letos mimořádně a Amper aspoň po nějakou dobu v Brně zůstane. Očekáváme profesionální zázemí a podporu ze strany BVV. Přemístění do Brna z něj navíc dělá více česko-slovenský veletrh a tak očekáváme podstatně větší účast zákazníků ze Slovenska.

Co Vám přináší účast na veletrhu jako je Amper v době internetu a elektronických obchodů?

Především možnost osobně se setkat s mnohými našimi současnými i potenciálními partnery během několika málo dnů. Při osobním jednání pak poznáme mnohem lépe jejich přání, než z dotazníku na webových stránkách nebo v e-mailu. Zároveň mohou naši zkušení odborníci poukázat na to nejdůležitější, co přinášejí představované novinky. Takovou informaci můžete v záplavě jiných, které se na Vás hrnou z elektronických médií, přehlédnout a pak toho v pozdější fázi návrhu zařízení litovat, protože jste si mohl ušetřit práci či navrhnout zařízení mnohem jednodušší, levnější, spolehlivější.

A teď to nejdůležitější: Čím budete chtít návštěvníky letos oslovit?

Soustředíme se na nejvýznamější novinky z naší nabídky – nové řady TFT displejů s vícebodovýni dotykovými obrazovkami, nové řady procesorů Renesas – RX a RL78, který si odbyl světovou premiéru na právě skončeném veletrhu Embedded v Norimberku (viz také článek RX – nová definice mikrokontrolérů, publikovaný na hw.cz).

Dalšími novinkami jsou pak zdokonalené řady LED driverů od společnosti Aimtec či MEMS oscilátory firmy SiTime, které dosahují nejen výtečných parametrů stability, ale jsou i menší, levnější a v neposlední řadě mají krátké dodací lhůty.

Z novinek v nabídce jednodeskových počítačů bych rád vyzdvihl řadu desek nanoRISC®, vhodnou pro cenově citlivé aplikace, které vyžadují vyšší výkon, než může poskytnout mikrokontrolér, především v oblasti visualizace, ale pro které je použití počítače s procesorem x86 příliš nákladné.

Shrnuto a podtrženo, nepřivážíme technologické pokusy, jako například 3D displeje, ale součástky prakticky použitelné, spolehlivé a zároveň dostupné pro designy našich zákazníků.

  

„Nepřivážíme technologické pokusy, jako například 3D displeje, ale součástky prakticky použitelné, spolehlivé a zároveň dostupné pro designy našich zákazníků“, říká Ing. Tomáš Ládr, MBA, Country Manager CZ/SK společnosti MSC-Vertriebs-CZ s.r.o.

 

Můžeme se v nejbližší době těšit na nějaké další události, semináře, výstavy apod.?

Samozřejmě, snažíme se o maximální podporu našich zákazníků a tak jsme pro ně zorganizovali dva semináře zaměřené na Atmel® picoPower®, které se konají 20.4.2011 v Brně a 21.4.2011 v Praze. Přednáší zkušení aplikační inženýři, kteří při praktických ukázkách – každý účastník semináře bude mít vlastní vývojový kit, který si pak odnese s sebou – naučí účastníky pracovat s těmito součástkami a kity a jsou připraveni zodpovědět i konkrétní technické dotazy.

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na setkání!

 

Kdy a kam na AMPER 2011

Termín: 29. 3. - 1. 4. 2011
Místo: VÝSTAVIŠTĚ BRNO
Otevírací doba: út - čt 9 - 17 hod., pá 9 - 16 hod.
Vstupné: 200 Kč (po 14. hodině 150 Kč)

Stánek MSC-Vertriebs-CZ s.r.o.:

Hala G1, stánek 048


 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: