Jste zde

Multimetry Fluke: kvalita až na prvním místě

Každý touží mít kvalitní věci. Pro nás techniky je to přímo nutnost. Kvalitní multimetr šetří i náš čas a přesně na to jsme u značky Fluke zvyklí.
Každý z nás už zažil v životě situaci, kdy mu nějaký kvalitní výrobek ušetřil spoustu času a energie. A je jedno, že to byl zrovna obyčejný šroubovák, vidlicový klíč, kvalitní kombinačky či měřicí přístroj. Právě na vysokou kvalitu se již léta zaměřuje americká společnost Fluke - výrobce multimetrů, kterého našim vývojářům určitě představovat nemusíme.
 
 
Vezměme si např. rozsah měřených kapacit - FLUKE 287 a FLUKE 289 změří kondenzátory s kapacitou až 100 mF, to u jiných výrobců běžně nedostaneme. Nebo taková frekvence. S těmito multimetry budeme měřit až do 1 MHz, což také v přístrojích střední třídy běžně nenajdeme, nemluvě o přesnosti a rozlišení naměřených údajů - tyto multimetry mají až 4,5místný displej. Samozřejmostí je měření napětí (do 1 000 V), proudu (do 10 A), teploty, odporu nebo test vodivosti.
 
 
Tento skvěle vybavený přístroj (FLUKE 289 / EUR) nyní dostanete u distributora, společnosti SOS electronic, i se sadou příslušenství a praktickou brašnou, případně též se softwarem pro PC (FLUKE 289 / FVF / EUR). Pro ty, kteří nepotřebují natolik vybavený přístroj nabízí Fluke cenově dostupnější modely, např. sérii FLUKE 17x nebo FLUKE11x, samozřejmě také v nekompromisní „kvalitě Fluke“.
 
 
V případě zájmu o měřicí techniku Fluke pište na info@soselectronic.cz.
 
 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: