Jste zde

Upevňovací a montážní materiál pro profesionály – to je Würth

Více než 100 tisíc produktů pro řemesla a průmysl najdete u firmy Würth. Jedná-li se o šrouby, jejich příslušenství, hmoždinky, chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování, nářadí, stroje, instalační materiál, drobné díly pro automobily, je Würth správná volba.

Würth letos slaví 25 let svého působení v České republice. Historie firmy ovšem sahá více než 70 let zpět. V roce 1954 převzal Reinhold Würth po předčasné smrti svého otce tehdy dvoučlennou firmu. V průběhu dalších let dovedl tento podnik až mezi největší obchodní firmy na celém světě. V mnoha pobočkách po celé České republice a více jak 400 společnostech v 80 zemích světa s více než 63.tisíci spolupracovníky, kteří se v roli kompetentních partnerů starají o otázky a přání zákazníků.

Okruh zákazníků přitom zahrnuje řemesla spojená s automobily, tak i řemesla zpracovávající dřevo a kovy přes stavební firmy až po průmyslové podniky. O technologické inovace se stará vlastní výzkumné a vývojové oddělení s 220 pracovníky. Firma Würth díky tomu vlastní řadu patentů, užitných a průmyslových vzorů.

Jednou z dceřiných firem koncernu, která působí i v Česku je Würth Elektronik eiSos, která zajišťuje distribuci elektronických součástek se specializací na pasivní komponenty a také služby v oblasti návrhu a výroby plošných spojů.

Kvalitu nářadí od firmy Würth si můžete vyzkoušet i vy s profesionální sadou bitů pro montážní práce od obchod.hw.cz

Hodnocení článku: