Jste zde

VC-200 a VC-800: Přístroje pro vzdělávání i vývojové účely

Spotřeba energie na nejnižší možné hranici či funkce TDL. Střední a profesionální řada multimetrů toto vše zvládá mrknutím oka.

VC-200: Ideální pro školy a vzdělávání

Řada přístrojů VC 200 je trvale optimalizována pro uživatele se středními požadavky a přijatelnou cenu na měřící přístroj. Mnoho funkcí přináší třídu zařízení atraktivní jak pro domácí uživatele, tak pro profesionály. Spotřeba energie byla snížena, takže lze dosáhnout provozní doby až 6000 hodin s baterií. Všechny modely řady VC 200 jsou vybaveny přepínáním impedancí. To umožňuje krátkodobé snížení vstupního odporu z 10 MΩ na 400 KΩ stisknutím tlačítka, aby nedošlo k chybným měřením v důsledku rozptýlených napětí.

VC-800: Optimální pro laboratorní a vývojové účely

Robustní, spolehlivé, ergonomický tvar, bezpečné pro uživatele - to všechno jsou atributy, které popisují tyto profesionální multimetry. Z hlediska bezpečnosti je řada řada VC 800 příkladem. Díky speciálnímu provedení pouzdra lze pouzdro otevřít pouze pro výměnu baterií a pojistek, pokud je zařízení odpojeno od všech měřících kabelů. Integrovaná funkce TLD (detekce testovacího vodiče) varuje uživatele, pokud jsou testovací kabely nesprávně připojeny. Pro vstupní napětí > 30 V se na displeji zobrazí varovný symbol.

V případě zájmu o produkty značky VOLTCRAFT nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: