Jste zde

19“ systém krabiček poskytne nečekaně mnoho místa

Se zásuvnými krabičkami Fischer Elektronik vyřešíte umístění svého zařízení do 19“ „racku“ snadno a rychle.
Do jaké krabičky umístit elektronická zařízení a jak je uspořádat, jestliže máme více takových zařízení na jednom místě? To je otázka, která sahá téměř k počátkům vývoje elektroniky. Není divu, že se od té doby vyvinula některá řešení, která jsou tak dobrá, že jsou aktuální i v současnosti. Jedním je i známý a modulární 19“ systém (šířka 482,6 mm), kde různá elektronická zařízení umísťujeme do nosného rámu („rack“).
 
 

Univerzální a s vychytávkami

 
Řešení je maximálně modulární a při pevné šířce umožňuje použít různou výšku zařízení. Proto v 19“ systému nejednou najdeme tenká („slim“) zařízení, vysoká jen několik centimetrů, ale i „giganty“ s výškou v desítkách centimetrů.
 
 
Společnost Fischer Elektronik jako známý výrobce přístrojových krabiček, chladičů a konektorů vyrábí širokou škálu řešení vhodných pro 19“ systém, mezi kterými jistě naleznete typ vhodný i pro Vaši aplikaci. Jako dobrý příklad poslouží série VESA - univerzální řada masivních krabiček s odnímatelným horním panelem (krytem). Je dostupná ve výškách „1U“ až „6U“ což představuje 43,8 až 264 mm. Na výběr pak máme tři různé hloubky, 260, 300 a 360 mm.

Krabička se skládá ze snadno smontovatelných hliníkových profilů. Vodicí drážky uvnitř umožňují instalaci elektroniky na DPS a dostupné jsou i různé doplňky či modifikace, jako např. madla, zámek nebo panely s větracími otvory. Do krabičky lze také umístit montážní desku MPH, která vytvoří jakoby dvojité dno a rovněž montážní lištu TS CE. Nákresy a detailní informace o této krabičce najdete na straně N8 v katalogu krabiček Fischer.
 
Pokud Vás některá z celé řady krabiček v tomto katalogu „osloví,“ neváhejte a napište distributorovi, společnosti SOS electronic, na info@soselectronic.cz.
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: