Jste zde

Profesionální vzhled displejům dodá kvalitní rámeček

Pokud je výroba profesionálního rámečku nad rámec našich možností, necháme to na jiných.

Inteligentní modul displeje zdarma!

A také dodáváme, že ikdyž máte možnost vyrobit si vhodný rámeček sami, snadno se může stát, že se Vám to (zvláště při menších výrobních sériích) jednoduše nevyplatí. Návrh, výroba prototypu, …, to všechno něco stojí.
 
S hotovým řešením s poctivými mosaznými pouzdry a přesně navrženými kovovými pružnými klipy zde přichází distributor, společnost SOS electronic. Výsledkem je okamžitě použitelný rámeček, přičemž do čelního panelu přístroje je třeba pouze udělat otvor (výřez) patřičných rozměrů. Není třeba vrtat na přesná místa upevňovací otvory a podobně.
 
Mluvíme o prvcích 4D Bezel. Skladovou novinkou jsou modely pro 7“ displeje uLCD70. Rámečky dostaneme v bílé a černé verzi. Ve standardním sortimentu naleznete i rámečky pro 3,2“ a 4,3“ displeje od společnosti 4D Systems.
 
 
Další detaily potřebné pro bezproblémové použití v cílovém zařízení Vám poskytne katalogový list 4D-Bezel-70, jakož i další u jednotlivého zboží. V případě zájmu o jakýkoliv produkt 4D Systems pište na info@soselectronic.cz.
 


Základní vlastnosti a výhody:

 
  • hotové kvalitní rámečky pro displeje 4D Systems
  • vyrobeno z ABS
  • bílá i černá verze
  • kvalitní mosazná pouzdra
  • včetně šroubků M2, podložek a pružných klipů
  • pro montáž do zařízení je zapotřebí pouze jednoduchý výřez bez montážních děr
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: