Jste zde

Tisíc kusů není jako jeden. Zjednodušte si konstrukci zařízení

S vhodnými distančními sloupky a dalším spojovacím materiálem využijete prostor optimálně a současně získáte stabilní a profesionální konstrukci.
Úspěch a spolehlivost zařízení závisí nejen na laboratorních testech v „ideálních podmínkách“, ale také na jeho mechanické konstrukci. Vyloučení vzájemného ovlivňování (EMC), optimální využití prostoru, odolnost vůči vibracím nebo též snadná montáž (finalizace) při výrobě, to jsou jen některé z důvodů, proč se i mechanickou část zařízení vyplatí navrhnout do „detailů“.
 

Při výrobě prototypů nebo malých sérií možná není až tak podstatné, jak náročné bude smontovat zařízení do finální podoby. Ovšem při větších sériích se během montáže velmi rychle ukáže časová a finanční náročnost každého kroku. Najednou tak např. zjistíte, že 1 000 kusů daného zařízení dokážete (mechanicky) sestavit do finální podoby za týden, ale s jinou konstrukcí by to šlo dokonce mnohem rychleji.
 
I proto je na trhu obrovské množství mechanických a elektromechanických dílů. Pokud společnost roste a Vaše výrobní dávky se zvětšují, pravděpodobně jste již zjistili, že určitý mechanický díl (distanční sloupek, kabelová příchytka, izolační podložka, …), který se Vám před časem zdál tak trochu „zbytečný“, by nyní ušetřil spoustu času a zefektivnil celou výrobu. Takové zjištění je typické, pokud začínáte vyrábět řekněme stovky až tisíce kusů.
 

Snahou distributora, společnosti SOS electronic, je neustále poskytovat kompletní řešení od vývoje výrobku až po jeho finální výrobu, takže zde najdete množství mechanických a také elektromechanických součástí, zejména značek EttingerKeystone electronics a Toolcraft.
 
Pár ilustračních obrázků možná řekne víc, než tisíc slov. Pokud tedy hledáte jakýkoli díl pro konstrukci Vašeho zařízení, zkuste si prohlédnout sekci montážní materiál a až najdete to, co hledáte, dodají Vám to za výhodných podmínek buď ihned ze skladu, nebo v co nejkratší možné době (zboží na objednávku).

Pokud potřebujete pomoci při výběru vhodného typu, neváhejte psát na info@soselectronic.cz.
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: