Jste zde

Více než jen základní krabička. Phoenix EH basic

Pokud hledáte krabičku na DIN lištu s vysokou variabilitou a za rozumnou cenu, doporučujeme řadu EH basic. Podívejte se, proč.
Hledání kompromisu mezi kvalitou (materiály, konstrukce) a výrobními náklady je téma provázející vývoj každého zařízení, a platí to i pro jeho jednotlivé díly. Také proto najdeme na trhu krabičky s různou tloušťkou, teplotní odolností apod. Každý si tak může vybrat přesně podle požadavků zařízení, která navrhuje nebo vyrábí.
 
 
Série EH basic od společnosti Phoenix Contact cílí na každého, kdo potřebuje kvalitní krabičku za rozumnou cenu. Můžeme říci, že řada EH basic není konstruována pro naprosto nejvyšší robustnost, ale pro rozumný kompromis právě mezi pevností a výslednou cenou. V každém případě se však nejedná o „papírovou“ krabičku, ale o solidní řešení, vhodné pro drtivou většinu aplikací s modulárními zařízeními.

EH basic byla navržena pro dosažení maximálního „uživatelského komfortu“ a variability, tj. tak, aby si šlo zvolit optimální velikost a verzi. Univerzálnost podporují např. některá fakta:
 
 
  • dvě možnosti montáže - na DIN lištu nebo na stěnu
  • série je dostupná ve dvou různých výškách (110,5 / 54 mm)
  • série je dostupná hned v sedmi různých šířkách (22,5 - 90 mm)
  • díly krabičky do sebe zapadnou bez potřeby použití nástrojů
  • tři různé verze krytek (uzavřená, 1stranné připojení, 2stranné připojení) ve dvou barvách
  • na boku krabičky je integrováno (snížené) políčko pro označení zařízení (nálepky, …), ve výsledku více než sto kombinací
  • montáž DPS je možná ve všech třech směrech
 
 
EH basic umožňují využít různé technologie připojení včetně konektorů RJ45 a USB, jak ostatně ilustrují přiložené obrázky. Krabičky EH basic budou brzy standardním skladovým sortimentem distributora, společnosti SOS electronic, který Vám na objednávku může v krátkém termínu dodat všechny verze.
 
 
Další detaily najdete v přehledu krabiček pro elektroniku od společnosti Phoenix Contact. V případě zájmu pište na info@soselectronic.cz.
 
 

Download a odkazy:

 

 

Hodnocení článku: