Jste zde

Vyšší účinnost a nižší cena s adaptéry FOX

Bezpečnost a vysoká účinnost - tyto vlastnosti předurčují sérii "FOX" značky FRIWO pro použití v průmyslové a zdravotnické oblasti. Tyto adaptéry již splňují velmi přísnou normu DOE úroveň VI.

Rodina adaptérů FOX (FRIWO one click x-change) nabízí vysoce efektivní přeměnu energie pro náročné aplikace a prostředí. Produkty splňují velmi náročnou normu DOE Level VI nebo Code of Conduct (CoC), včetně medicínských provedení. Pro efektivní přeměnu energie v adaptérech jsou rozhodující dva parametry – vysoká účinnost a nízká spotřeba v pohotovostním režimu. Maximální bezpečnost dosáhl výrobce použitím dvojitého krytí, minimálním svodovým proudem ≤ 10 μA a ochranou třídy 2x MOPP.

 

Díky vyměnitelným vstupním konektorům a širokému rozsahu vstupního napětí od 90 do 264VAC je možné adaptéry použít v kterékoli zemi na světě. Zajímavostí je volitelný konektor s krytím až IP42, což je zcela jedinečné a nemá konkurenci v tomto segmentu adaptérů s vyměnitelným vstupním konektorem. Z praktického hlediska to znamená, že mohou být adaptéry sterilizovány pomocí dezinfekčního roztoku bez obavy z jejich poškození - je to velká výhoda v lékařském prostředí. Navíc kromě standardní černé barvy jsou adaptéry dostupné i v bílé, což více vyhovuje právě přístrojům, používaným v medicíně.

Adaptéry z rodiny FOX jsou dostupné v několika výkonových variantách FOX6 (7,5W), FOX12 (12W), FOX18 (18W) a FOX30 (30W) s výstupním napětím od 5 až do 48VDC. Některé adaptéry jsou dostupné i s výstupem USB (5VDC), s certifikátem IEC60601-1 pro lékařské aplikace, jakož i varianty s pevným vstupním konektorem pro specifické použití v jednotlivých zemích.

Flexibilitu použití zvyšují vyměnitelné sekundární konektory, které jsou dostupné v různých rozměrech a provedeních.

V případě zájmu o jakékoliv produkty značky FRIWO nás prosím kontaktujte na friwo@soselectronic.com.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: