Jste zde

Vyzkoušejte profi přípravky pro všechna průmyslová odvětví

Lepidla, široké spektrum čističů, maziva, antikorozní produkty, produkty pro svařování, uvolňovače zaseknutých mechanismů a mnohé jiné přípravky pro výrobu, údržbu a servis najdete v portfoliu firmy CRC Industries.

Elektronika a výroba elektroniky už dnes není jen o pájení. Víme, že mnozí z vás kromě elektroniky častokrát řeší i mechanické aspekty konstrukce.

Proto bychom Vás rádi informovali, že kromě známých populárních sprejů Kontakt Chemie (člen skupiny CRC), můžeme dodat i jiné produkty mateřské firmy - CRC Industries.

Najdete zde např. lepidla, široké spektrum čističů od jemných až po extrémně výkonné, maziva, antikorozní produkty, produkty pro svařování, uvolňovače zaseknutých mechanismů a mnohé jiné. Řada produktů má atest pro použití v potravinářství - "FPS" (Food processing safe) i přívlastek ekologické/biologicky odbouratelné a na vodní bázi.

Přímo z našeho skladu Vám můžeme dodat tyto přípravky:

Citro Cleaner
– silný čistící a odmašťovací prostředek s příjemnou citrusovou vůní, založený na přírodních pomerančových terpenech pro bezpečné čištění strojů a zařízení během údržby. Ideální alternativa k tradičním rozpouštědlovým nebo vysoce alkalickým čisticím prostředkům. Tento sprej je bezpečný pro kovy, většinu plastů a pryží. Rozpouští oleje, tuky, jakož i různé gumovité a lepivé substance.

Fast Dry Degreaser 
– rychleschnoucí a rychle účinkující rozpouštěč tuků bez obsahu chlóru. Přípravek nezanechává žádná rezidua. Má 360° ventil pro aplikaci i dnem vzhůru.

FPS Eco Foam Cleaner 
– silný mnohoúčelový pěnový čistič a odmašťovač na vodní bázi. Stabilní nestékavá formulace podporuje delší kontakt přípravku s povrchem i na svislých plochách. Je "okamžitě" bio odbouratelná podle OECD 301B.

FPS 3-36 
– mnohoúčelový přípravek okamžitě vytěsňující vlhkost a zabraňující korozi. FPS (Food processing safe) verze. Velmi vhodný i pro aplikaci po použití odrezovače.

CRC 5-56 
– vysoce univerzální čistící a mazací přípravek vhodný pro 1000 použití (á la WD-40) akreditovaný pro použití v NATO. Obsahuje až 97% aktivního produktu. 

Rust Off Ind 
– rychle účinkující penetrační a lubrikační olej s MoS2. Nekompromisní produkt atakující rez a korozi, procházející i přes špínu a zaschlé lepivé nánosy. Bez obsahu silikonů. Tento sprej je nápomocný nejen při demontáži, ale i při montáži.

Rust Remover 
– ekonomický koncentrát odrezovače založený na kyselině fosforečné, inhibitoru a aditivech, vhodný pro železné i neželezné kovy. Je ředitelný s vodou na jakoukoliv požadovanou koncentraci. Splňuje požadavky Mil-C-10578 (type III). Po aplikaci doporučujeme okamžitě předmět vysušit a chránit pomocí přípravku CRC 3-36

Multi Grease 
– vysoce ekonomický lithiový tuk třídy EP (Extreme pressure). Je ideální pro valivá a kluzná ložiska a lineární posuvy při všech běžných rychlostech. Je voděodolný do teploty +90°C.

Super Adhesive Grease 
– polysyntetický, vysoce výkonný a extrémně stabilní EP lithiový tuk s výjimečnou přilnavostí a odolností vůči vodě. Ideální prostředek do vlhkých a špinavých podmínek (i se stříkající vodou). Díky dlouhodobé odolnosti je vhodný i pro těžce dostupná místa.

Super Longterm Grease + MoS2 
– černý EP lithiový tuk s molybdensulfidem. Díky MoS2 vytváří pevnou mazací vrstvu odolnou nárazům a extrémnímu tlaku.

Galva Brite 
– zinko hliníkový povlak pro optimální ochranu před korozí. Ochranný efekt je srovnatelný se žárovou galvanizací, proto je vynikající volbou pro drobné opravy poškozené galvanizace.

Glass Clean Pro 
– bio odbouratelný nehořlavý pěnový čistič jakýchkoliv skleněných ploch včetně automobilového průmyslu. Je vhodný i pro pochromované, vinylové a jiné plastové díly. Odstraňuje všechny běžné nečistoty a nezanechává film. Je neškodný pro gumu a laky.

Eco Supercut 
– výkonné mazivo pro vrtání a řezání. Chladí a maže, čímž výrazně zlepšuje výsledný povrch při vrtání/ řezání/ frézování. Zvyšuje životnost nástrojů.

FPS Eco Leak Finder 
– vyhledávač netěsností použitelný pro téměř všechny typy plynů včetně kyslíku (MIL-L-25567). Má stabilní pěnovou konzistenci, je nekorozivní a použitelný ve všech polohách.

Fast Stick 
– rychlé lepidlo bez obsahu chlóru. Umožňuje okamžité uchycení, jeho použití je velmi ekonomické, protože k aplikaci stačí jen velmi tenká vrstva lepidla. Uplatnění jistě najde v mnoha průmyslových odvětvích.

Uvedené produkty jsou k dispozici přímo z našeho skladu, všechny další produkty z portfolia CRC Industries Vám můžeme dodat na objednávku v krátkém čase za výhodných podmínek.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo se potřebujete poradit, kontaktujte nás prosím na adrese info@soselectronic.cz 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: