Jste zde

Weller WT2 - více kanálů, více flexibility

Díky extra širokému portfoliu ruček připojitelných k nové dvoukanálové pájecí stanici je WT2 ideální volbou pro pájení miniaturních i velmi velkých spojů.

Jednokanálová stanice WT1, která byla uvedena před časem na trh, způsobila značný rozruch, protože za cenu svého předchůdce - WSD81i (WS81 apod.) nabízí podstatně vyšší uživatelský komfort a stejnou spolehlivost, neboť je navržena pro náročné průmyslové použití (WT = „technology line“). 
Weller nyní představuje novou dvoukanálovou verzi s názvem WT2. Pájecí stanici s prakticky stejnými vlastnostmi jako WT1, kterou jsme Vám představili v článku Weller WT– stanice ve výbavě „GT“ za cenu základní verze, pochopitelně s vyšším výkonem (150W) a ještě s bonusem navíc. K nové WT2 je možné připojit i mikropájecí ručku WMRP, jakož i mikro odpájecí pinzetu WMRT.

Výhodou mikroručky a pinzety série WMRT je, že používají tzv. aktivní hroty (active tip technology) série RT (resp. RTW u pinzety WMRT), u kterých je vyhřívací těleso integrováno/ spojeno s hrotemhroty mají velmi malý průměr. Toto řešení umožňuje velmi precizní kontrolu teploty, výborný přenos výkonu na hrot a pohodlné pájení i na velmi hustých DPS.

Pochopitelně jsou k WT2 připojitelné i univerzální a velmi oblíbené ručky WSP80, WP65, jakož i nová WTP90 se senzorem pohybu. Právě verzi WT2010 s ručkou WTP90 i samotnou WT2 máme jako skladovou položku.

Stanice WT2 je sice citelně dražší ve srovnání s jednokanálovou WT1, stále však poměrně cenově přijatelná pokud uvážíme, že dokáže nahradit dvě jednokanálové páječky a hlavně že je k ní možné připojit prakticky všechny kompatibilní ručky z produkce Weller, včetně miniaturní WMRP vhodné i na skutečně jemné "chirurgické" zákroky.

Série WT nabízí tedy již tři stanice WT1, WT1H s výkonem 150W a novou WT2.

Do této série patří i teplovzdušná páječka WTHA1, kompatibilní je i odsávací stanice Zero Smog TL kit.

Pokud máte zájem o jakoukoli kombinaci pájecí stanice + ručka značky Weller, nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz

Výhody/ Vlastnosti:

  • uživatelsky přívětivá
  • kompatibilní se širokou škálou ruček Weller
  • kompatibilní i s mikro ručkou WMRP a pinzetou WMRT
  • cenově efektivní, navržena pro průmyslové použití
  • vícero funkcí (Window, offset, standby,...)
  • nový otočný stojan pro mokré i suché čištění (2v1)
  • spolupracuje s vícero odsávačkami zplodin ZeroSmog

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: