Jste zde

AECLOUD1 - do cloudu Amazonu, Microsoftu i Googlu s návodem

AE-CLOUD1 ukazuje v plné síle nástroj Synergy Enterprise Cloud, který umožňuje uživatelům připojit své IoT aplikace ke cloudu od Amazonu, Microsoftu nebo Googlu. To vše s minimálním úsilím a bez složitých licencí.

AE-CLOUD1 obsahuje nejen referenční řešení a podrobnou dokumentaci, ale i kompletní softwareové projekty, což je ideální pro start vývoje cloudových IoT aplikací. Kit umožňuje vývojářům rychle začít se Synergy Software Package (SSP) a ukáže jim správné nastavení Wi-Fi-Frameworku, ethernetového a cloudového připojení, což je klíčové pro rychlý začátek. Nástroj Enterprise Cloud je výkonným rozšířením platformy Synergy od společnosti Renesas.  Kombinace robustního zabezpečení a spolehlivé konektivity je pevným základem bezpečné aplikace IoT. Navíc toto řešení může vývojář přizpůsobit dané firemní aplikaci. Proto je tento kit ideálním řešením pro ty, kteří hledají jednoduchou a bezpečnou možnost propojení svých produktů s cloudovým serverem.

Bez nutnosti licence či složitých nastavení vám Kit poskytne praktické ukázky, jak připojit zařízení ke cloudu Amazonu, Google nebo Microsoftu. Kit obsahuje předpřipravené, otestované, udržované hardwarové a softwarové produkty, které poskytují vysokou bezpečnost a spolehlivost. Propojení s cloudem lze pomocí speciálního účtu společnosti Renesas nebo můžete použít svůj vlastní účet. Nástroj Synergy Enterprise Cloud umožňuje uživatelům vizualizovat data z jejich senzorů na soukromém panelu (dashboard). Pro přenos dat ze Synergy procesoru lze využít Wifi nebo mobilní připojení.

AE-CLOUD1 je ideální pro vytváření IoT sítí se senzory, které monitorují okolí. Cílovými aplikacemi jsou domácí a průmyslová automatizace, systémy řízení energie, lékařství, zemědělství atd. V zásadě se může použít pro jakýkoliv MCU, který je připojen k síti.

https://www.renesas.com/en-us/products/synergy/hardware/kits/ae-cloud1.html
https://www.rutronik24.com/search-result/qs:TOOL4174

 

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon quick_arart-synergy-ae-cloud1.pdf787.07 KB
Hodnocení článku: