Jste zde

Česky a zdarma: Altium Designer Roadshow 2015 již tento týden

Soustřeďte se na inovace v designu a rozviňte technickou kreativitu. Zúčastněte se semináře a přesvědčte se na vlastní oči o možnostech Altium Designeru. Nechte si jej představit v celé šíři jeho záběru a vysvětlit vše, co Vás bude zajímat. Je to zdarma, proto neváhejte.
Altium Designer pokrývá všechny procesy spojené s návrhem desek plošných spojů. Reaguje i na požadavky současných technologií jako jsou paměti DDR až DDR4, plošné spoje rigid-flex, komplexní vícevrstvé desky plošných spojů, návrh mechanicky velmi limitovaných desek nebo základní mikrovlnné návrhy.
 

 
Stejně tak se velmi dobře vypořádá i s běžnými návrhy, kde oceníte velmi variabilní výstupy pro dokumentaci, automatizované kontroly schémat i PCB a možnost udržovat různé revize a osazovací varianty Vašich výrobků. Ve spolupráci s produktem Altium Vault umožňuje vytvořit velmi kvalitní knihovnu součástek společnou pro celý tým.
 
 
Organizátoři slíbili ukázat, jak všechny jeho funkce využít ve svůj prospěch a jak si návrh PCB konečně užít!
 
 

Tři místa, tři dny

 
Altium Designer Roadshow 2015 má své místo v kalendáři v úterý 24. listopadu 2015 (Praha), ve středu 25. 11. (Brno) a konečně ve čtvrtek 26. 11. (Bratislava).
 
Setkání je určeno pro zájemce o informace o Altium Designeru a studenty, návrháře / vývojáře elektroniky a jejich vedoucí, uživatele Altium Designeru / Circuit Studia / Circuit Makeru / PCBworksu / Protelu / P-CADu nebo též uživatele jiných systémů, např. Cadstar, PADS, OrCAD, Eagle, Mentor Expedition a dalších, kteří chtějí řešit problémy ve stávajícím systému nákupem nového a progresivního řešení.
 

 

V češtině a zadarmo

 
Za účast na semináři se neplatí a prezentace bude kromě toho probíhat v češtině. S registrací proto neváhejte. Akce pokaždé startuje v 9:00 s plánovaným ukončením v 16:00. Další informace, registrační formulář, ale třeba též reportáž z dřívější roadshow naleznete na http://www.edatools.cz/roadshow.

 
Hodnocení článku: