Jste zde

IQRF Wireless Challenge přijímá soutěžní návrhy, do konce března

Soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“, která byla vyhlášena společností MICRORISC s.r.o., zaměřenou na výzkum a vývoj v oblasti bezdrátových technologií, nyní přijímá soutěžní designy. Návrhy můžete nahrávat na soutěžním webu do konce března 2012.
Soutěžte o $ 3 000, $ 2 000 nebo $ 1 000 a další ceny v hodnotě více než $ 10 000. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci, neúplné designy či náměty na vylepšení platformy pro bezdrátovou komunikaci IQRF. Zvlášť byla vyhlášena studentská kategorie. Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce bezdrátové platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o.
 
V novinkách na soutěžním webu naleznete také mnoho inspirativních příkladù, tipů a novinek, které umožňují ještě snadněji začít s IQRF, vytvořit nový design a vyhrát v soutěži. Vývojové sady IQRF lze v průběhu soutěže pořídit se slevou až 70 %. „IQRF Wireless Challenge“ je otevřena všem designérům, inženýrům a nadšencům z oblasti elektroniky či bezdrátové komunikace. Záštitu nad soutěží přijalo Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky a IARIA - International Academy, Research, and Industry Association. Více na stránkách hw.cz nebo www.iqrf.org/contest.
 
 
IQRF je česká platforma inteligentní bezdrátové komunikace v bezplatných pásmech 868 MHz a 916 MHz. Vysoce kompaktní komunikační moduly s integrovaným řídicím mikroprocesorem a dalšími periferiemi mají zabudován operační systém, který kromě řady užitečných funkcí obsahuje i komunikační protokol s podporou komplexních sítí IQMESH. IQRF je ucelená platforma s modulárními prvky. Extrémně nízká spotřeba modulů umožňuje široké využití v prùmyslu, telemetrii, řízení veřejného osvětlení, inteligentních sítích, inteligentních budovách, domácí automatizaci a dalších oblastech po celém světě.
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: