Jste zde

Píše se rok 2015. Výstavu si vychutnáte i z pohodlí vaší kanceláře

Jak skloubit nabitý pracovní program s dlouhou cestou na výstavu? Jednoduše, jedním klikem.
Tuto výstavní sezónu si pro vás jeden z největších nezávislých distributorů elektronických součástek ve střední Evropě připravil netradiční novinku. Už nemusíte cestovat na výstaviště, abyste se dozvěděli o novinkách v elektrotechnickém byznysu. Vše totiž vyřídíte přímo z pohodlí vaší kanceláře, oblíbené kavárničky nebo třeba domova. Opravdu, stačí pouze kliknout myší a společnost SOS electronic vás přenese na VIRTUAL EXPO do svého SOS stánku.
 
Zanedlouho po jarní rovnodennosti se začnou otevírat brány. Fyzické, ale i ty virtuální
 
Co všechno si pro vás firma s centrálou a hlavním logistickým centrem vybudovaným ve slovenských Košicích připravila se dozvíte již brzy na webu www.soselectronic.cz a také jejich facebookovém profilu. Termín virtuální výstavy si však můžete ve svém diáři rezervovat již nyní. Brány VIRTUAL EXPO se totiž otevřou 24. března 2015. Že je vám toto úterý nějak povědomé? Souhlasíme, nám taky.
 
Náhled pracovní verze virtuálního stánku SOS electronic
 
Mimochodem, HW server dostal možnost do připravovaného virtuálního stánku exkluzivně nahlédnout již nyní a podle všeho se máme na co těšit! Aktuální dění samozřejmě sledujeme i nadále.
 
 
 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.