Jste zde

virtual expo 2015: cestujte virtuálně. Vaše odměny však budou skutečné

Co kdyby všechny své finance, které firma investuje do mezinárodních výstav, dala radši zákazníkům? Vzorky zdarma, zvýhodněné nabídky, slevy...
Tazatel se nebojí zeptat a dotazovaní naštěstí rozhodují správně. Mohou se proto již brzy těšit na jedinečnou virtuální výstavu virtual expo 2015: společnost SOS electronic svůj stánek otevře v úterý 24. března (na HW serveru jste mohli číst Píše se rok 2015. Výstavu si vychutnáte i z pohodlí vaší kanceláře). Co se tu chystá?

Rozhodně toho nebude málo. Tak předně, čeká zde na nás více než 50 virtuálních produktových panelů, přes 200 různých typů vzorků zdarma nebo více než 30 typů vzorků za zvýhodněné ceny. Nebudou chybět ani oblíbené webináře a jako bonus pak organizátoři slibují nestárnoucí klasiku, hru PACMAN.
 
Až do pátku 27. března 2015 budou připraveny nejen speciální produktové nabídky, ale v době od 9:00 do 16:00 pak též obchodní tým SOS electronic. A protože zde distributor není omezován prostorem, můžete stánek navštívit v průběhu celého roku. Cestujte prostě virtuálně. Stačí jeden klik a virtuální realita se přenese přímo k Vám.
 
 
 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.