Jste zde

Bluetooth Angle-of-Arrival U b-loxu umožní určování polohy ve vnitřních prostorách

U-locate nabízí všechny potřebné hardwarové, softwarové a middlewarové komponenty pro vnitřní polohování, včetně podpory interoperability se standardem OMLOX.

U-blox se u poslední novinky vydal daleko za hranici běžřného představení nového modulu. Nový balík u-locate představuje kompletní řešení pro určování polohy v interiéru, které nabízí optimální kombinaci přesnosti, nákladů a spotřeby energie. Všechny tyto atributy jsou odvozeny od výcjozí technologie Bluetooth LE AoA (Angle-of-Arrival), která nabízí přesnost polohy až 10 centimetrů a zároveň zajišťuje prodlouženou životnost baterií tagů za dostupnou cenu.

U-blox tímtro způsobem nabízí celou technologii pro poskytovatele řešení RTLS (real-time location system) a systémové integrátory s aplikacemi pro sledování vnitřních prostor koncových uživatelů ve skladech, výrobě, zdravotnictví a mnoha dalších. Snadno konfigurovatelná mobilní aplikace obsahuje rozsáhlý nástroj pro podporu správy a kotvy s uvědomělou orientací, které odstraňují složitost instalací a zkrácují dobu uvedení na trh.

Pokročilé algoritmy určování polohy AoA U-locate poskytují špičkovou přesnost. O tu se stará nejen technologie Bluetooth 5.1, ale také optimalizovaná konfigurace antén. Flexibilní řešení lze přizpůsobit podle potřeb aplikace a skládá se z polohovacího middlewaru (u-locateHub), polohovacího modulu (u-locateEngine), kotevních bodů (u-locateAnchor) a tagů (u-locateTag). Může být doplněn produkty GNSS (Global Navigation Satellite System), aby byla zaručena bezproblémová vnitřní i venkovní lokalizace.

U-locateHub je v souladu s globálním standardem interoperability omlox a jeho dobře zdokumentovaná platforma API obsahuje různá rozhraní API, která podporují integraci s řešeními od různých dodavatelů. Spojením se společností omlox si u-blox uvědomuje důležitost přispívání k rostoucímu ekosystému a podpoře globální interoperability polohovacích řešení.

https://www.u-blox.com/en/ulocate 

Hodnocení článku: