Jste zde

Bohatá nabídka přístrojů R&S v plné výbavě za cenu standardu

Společnost Rohde&Schwarz nabízí do 31.3.2021 promo akci na osciloskopy, analyzátory a napájecí zdroje v plné výbavě za výjimečné ceny se slevou až do 50%. Využijte vhodnou příležitost ke koupi profi produktů v SOS electronic.

Německý výrobce Rohde&Schwarz opět nabízí příležitost zakoupit si vybrané měřicí přístroje v plné výbavě se všemi dostupnými rozšířeními za cenu základní verze, tedy za výrazně zvýhodněnou cenu. Díky maximální výbavě jsou tak měřicí přístroje (osciloskopy) připraveny na nejrůznější úkoly, čímž si zvýšíte nejen komfort, ale i přesnost měření při práci.

Jde o vybrané bestsellery ze skupin osciloskopy, spektrální analyzátory, napájecí zdroje a analyzátory výkonu.

Z nejoblíbenějších produktů vzpomeňme např. osciloskop série RTB2000 s rozšířením šířky pásma ze 70 MHz na 300 MHz, s dekódováním CAN, LIN, a jiných sběrnic, generováním vlastních průběhů, s extra velkou pamětí pro ukládání naměřených vzorků a dalšími užitečnými funkcemi.

Seznam všech produktů najdete přímo v nabídce „Full Bench. High Value” nebo v tomto přehledu: 

Všechny uvedené produkty z měřící techniky R&S vám v SOS electronic dodají za výhodných podmínek s krátkou dodací dobou.

Více informací o produktech značky Rohde&Schwarz vám poskytnou a v případě zájmu i rádi poradí na adrese info@soselectronic.cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: