Jste zde

Digi XBee3 - Kompaktní, flexibilní mobilní připojení pro zařízení IoT

Nový modem Digi XBee3 Cellular LTE-M snadno vytvoří konektivitu ke cloudu AWS IoT a nabízí bezpečnostní řešení v podobě integrovaného Digi TrustFence security frameworku a TLS 1.2 s obousměrnou autentizací. Umožňuje plynulé přepínáním mezi frekvencemi, pásmy a protokoly, čímž zařízení získá spolehlivou flexibilitu.

Jeden z prvních softwarově agilních modemů LPWAN, který je schopný nabízet Cat-M nebo NB-IoT na jediném kompaktním footprintu. Díky tomu lze jednoduše měnit modemy a SIM karty a využívat různé bezdrátové protokoly pro různé oblasti nebo aplikace bez nutnosti zásahu do hardwaru. Je navržen tak, aby byl snadno konfigurovatelný dle požadavků zákazníka. Předem certifikované moduly Digi XBee3 nabízejí flexibilitu pro přepínání mezi frekvencemi a bezdrátovými protokoly dle potřeby. Moduly jsou vybaveny úsporným režimem, který prodlužuje dobu spánku a životnost baterie. Modul lze také snadno konfigurovat a řídit z centralizované platformy Digi Remote Manager.

Klíčové vlastnosti

  • Certifikát FCC
  • Integrovaný MicroPython
  • 180 dní bezplatné mobilní služby s vývojovými sadami
  • Vynikající pokrytí a pronikání do budovy
  • Nízká spotřeba energie optimalizovaná pro dlouhou životnost baterie
  • Přímé USB umožňuje snadnou integraci PPP
  • Zvýšená bezpečnost pomocí Digi TrustFence
  • Správa a konfigurace pomocí nástrojů XCTU a Digi Remote Manager
  • Modely Digi XBee Transparent a API zjednodušují návrh
  • Snížená složitost hardwaru - vyžaduje pouze jednu anténu

 

Podporováno službami Amazon Web Services (AWS) a TrustFence Secured

Digi International je partner AWS pro technologie v síti partnerů AWS (APN) a Digi XBee3 Cellular LTE-M je mobilní modem, který má podporu pro připoení k AWS IoT Core. Má zabudovanou ochranu Digi TrustFence, integrované funkce identifikace a ochrany osobních údajů. Využívá více než 175 ovládacích prvků pro ochranu proti novým a vyvíjejícím se počítačovým hrozbám. Poskytuje také nástroje pro zabezpečení dat se šifrováním TLS 1.2 s obousměrnou autentizací - vyžadovanou pro připojení k AWS IoT.

Dostupnost vývojového kitu

Digi vývojový kit  Digi XBee3 Cellular LTE-M je nyní k dispozici pro vývoj a testování. Je určen pro každého, kdo má zájem o svět internetu věcí. Sada obsahuje jeden embedded modem Digi XBee3 Cellular LTE-M, jednu vývojovou desku XBee3, jednu aktivní SIM kartu - až šest měsíců bezplatná mobilní služba, antény, napájecí adaptér a Digi kompletní knihovnu, dokumentaci a příklady.

 

Připojení k AWS IoT pomocí MQTT

Digitální modem Digi XBee3 Cellular LTE-M  umožňuje snadnou integraci do zařízení. Tato řada modemů je programovatelná volně dostupnými knihovnami, které usnadní připojení k AWS IoT Core pomocí MQTT a TLS 1.2 šifrováním. Na videu je vše názorně předvedeno. Digi XBee3 Cellular LTE-M je zabudován do vývojového kitu prostřednictvím 20 kolíkového konektoru.

 

Hodnocení článku: