Jste zde

Dremel – expert na detaily

Broušení, řezání, leštění, frézování či ostření malých předmětů nebo v těžce přístupných místech - to je ideální úkol pro multifunkční nářadí Dremel.  

 

Dostali jste se již někdy do situace, že jste zvládli 99% hrubé práce s běžným nářadím a zůstalo udělat už jen to pomyslné 1% v detailech? Ovšem to zdánlivé 1 procento Vám nakonec zabralo tolik času jako celá "hlavní" práce?
Právě pro takové práce je určeno multifunkční nářadí Dremel. V případě tohoto nářadí skutečně platí, že lepší je jednou zkusit, než stokrát slyšet. Je dost možné, že se toto sympatické nářadí stane Vaším nejoblíbenějším, zejména proto, že se s ním dají dělat i zdánlivě nezvládnutelné nebo nedostupné detaily.

Obzvláště při vývoji prototypů je třeba často něco mechanicky doladit, navrtat, odbrousit… Při dnešním stavu (miniaturní) elektroniky se často jedná o velmi jemné práce - jako stvořené pro malé vysokootáčkové nářadí.

Kouzlo nářadí Dremel spočívá i v dostupnosti bohatého příslušenství – např. pro řezání, ostření, frézování, leštění, gravírování a jiné.

V naší nabídce máme momentálně dva mimořádně atraktivní sety:

Dremel 3000-05 (F0133000MF) - 3 Star Kit-Dremel 3000 základní set obsahující vysokootáčkové nářadí Dremel 3000, držák na stěnu a několik brusných a řezných nástrojů. 

Dremel 3000-3/55 (F0133000MK) - 5 Star Kit-Dremel 3000 - pokročilý set, dodávaný v elegantním a praktickém kufříku, obsahující mimo základního nástroje i flexibilní hřídel, nástavce na řezání a frézování (přímé a kruhové) a řadu dalších nástrojů, včetně EZ speed click řezného nástroje.

Na požádání Vám můžeme mimo skladových položek dodat v krátkém termínu i jakýkoliv jiný výrobek z produkce Dremel. 

V případě zájmu o produkty značky DREMEL nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz 

 


Download a odkazy:

Hodnocení článku: