Jste zde

Nový rekord v hustotě výkonu s TEL 6(WI) DC/DC v DIP-16

Traco Power přináší nové DC/DC měniče s rekordní hustotou výkonu 1,6 W/cm3 v ultrakompaktním pouzdru DIP-16. S odolností až do +70 °C a nízkým zahříváním jsou symbolem vysoké efektivity. Objednejte si jedinečnou sadu 42 nových měničů ze sortimentu SOS electronic!

Společnost Traco Power nedávno představila dvě série izolovaných 6 W měničů, TEL 6 a TEL 6WI, které se dodávají v ultrakompaktním kovovém pouzdře DIP-16. Upevňují tak nový standard pouzdra v tomto výkonovém rozsahu s hustotou výkonu 1,6 W/cm3, což představuje téměř dvojnásobek hustoty výkonu v porovnání s 6wattovými měniči v pouzdře DIP-24.

DC/DC měniče řady TEL 6 a TEL 6WI nabízejí široký rozsah vstupního napětí 2:1, resp. 4:1 a vyznačují se vysokou účinností až 87 %, která umožňuje provozní teplotu do +70 °C při plném zatížení a do +85 °C při 60 % zatížení. Díky jedinému vstupnímu kondenzátoru (SMD) konvertory splňují normu pro emise vedení a vyzařování EN 55032 třídy A.Tyto dvě nové série představují efektivní řešení pro prostorově kritické a stejně nákladově citlivé aplikace v přístrojové technice, IT a průmyslové elektronice.

Hlavní vlastnosti DC/DC měničů Traco Power série TEL 6 a TEL 6WI:

  • ultra kompaktní 6 W měnič v kovovém pouzdře DIP-16
  • vysoká hustota výkonu 1,6 W/cm3
  • 6stranné stíněné kovové pouzdro s izolovanou základní deskou
  • široký rozsah vstupného napětí 2:1 a 4:1
  • vysoká účinnost (až 87 %) při nízkých tepelných ztrátách
  • rozsah provozních teplot –40 až +85 °C
  • splňuje požadavky normy EN 55032 třídy A (vedení a vyzařování) s jedním vstupným kondenzátorem
  • ochrana proti zkratu

„42 nových 6 W DC/DC měničů Traco Power v kovovém pouzdře DIP-16 naleznete v našem sortimentu dostupných na objednávku. Vyberte vhodné řešení pro vaše zařízení a my vám zajistíme dodání v krátkém termínu a za výhodných podmínek přímo od výrobce,“ říká Pavel Kováč, produktový specialista SOS electronic.

Máte zájem o více informací k produktům Traco Power nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, vyplňte následující formulář z SOS electronic.

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.