Jste zde

EFD 3D NAND – nová flash WD pro automotive

Nová paměť Western Digital iNAND AT EU312 UFS EFD je určena pro aplikace ADAS, rozšířené reality, 3D mapování, multikamerových a multisenzorových systémů i aplikací AI moderních automobilů.

Western Digital rozšiřuje svoji nabídku vysoce výkonných a odolných pamětí EFD pro využití v automobilovém průmyslu například při rozvoji autonomních vozidel nebo asistenčních systémů ADAS. Nová paměť Western Digital iNAND AT EU312 EFD  využívá rozhraní UFS 2.1, poskytuje vyšší kapacitu a až 2,5násobný výkon ve srovnání s předchozími produkty na platformě e.MMC. Současně nová paměť garantuje vysokou kvalitu a spolehlivost, kterou vyžaduje automobilový průmysl.

Digitálně propojená vozidla potřebují rychlá a spolehlivá datové úložiště. Nároky na vyšší kapacitu rostou s tím, jak roste objem generovaných dat, potřeba jejich analýzy a přístup k nim. Velký objem dat je generován a zpracováván v aplikacích infotainmentu, v prostředí map, navigací, telematiky, aplikacích ADAS, rozšířené reality a v dalších pokročilých aplikacích využívaných v současných i budoucích automobilech. Paměť Western Digital iNAND AT EU312 EFD  je navržena pro práci v prostředí V2X přímo ve vozidle ale i v systémech související infrastruktury, které neustále generují a přenášejí data pro offline analýzu a analýzu v reálném čase.

„S tím, jak moderní vozidla využívají stále větší možnosti digitalizace, jako je rozšířená realita, 3D mapování, multikamerové systémy, multisensorové systémy nebo aplikace využívající umělou inteligenci, raketově roste také potřeba větších, rychlejších a spolehlivějších úložišť,“ říká Oded Sagee, senior director pro produktový marketing společnosti Western Digital, a dodává: „Stavíme na šestnáctiletých zkušenostech práce pro automobilový průmysl. Nová paměť Western Digital využívá technologie 3D TLC NAND, používá vlastní NAND ovladače, firmware i testování. Western Digital iNAND AT EU312 EFD poskytuje OEM partnerům z automobilového odvětví škálovatelnost v kapacitách, výkon a spolehlivost, která se stane základem pro další vylepšení při používání automobilů.“

Paměť Western Digital iNAND AT EU312 UFS EFD nabízí:

  • Vysokou kapacitu: Paměť je k dostání v kapacitách od 16 do 256 GB* při využití technologie 3D NAND
  • Výkon: Paměť poskytuje rychlost zápisu až 550 MB/s a rychlost čtení až 800 MB/s**
  • Kvalitu a spolehlivost vyžadovanou automobilovým průmyslem:  Paměť nabízí pokročilý firmware i hardware pro řízení paměti, včetně ECC (Error Correction Code) a odpovídá standardům JEDEC47, ISO26262 a AEC-Q100 Grade 3 a Grade 2.
  • Rozšířené Smart vlastnosti pro OEM partnery: Western Digital nabízí sadu chytrých vylepšení včetně ochrany před výpadky napájení, přehledného monitoringu stavu paměti, vylepšené SLC LUN i OEM konfigurovatelnost.

 

Western Digital iNAND AT EU312 UFS EFD je nejnovějším přírůstkem do ucelené nabídky pamětí pro automobilový průmysl, která reaguje na požadavky na objem dat generovaných aplikacemi používanými v automobilech ale i na jejich důležitost. Nabídka zahrnuje EFD paměti iNAND, e.MMC a paměťové karty Automotive SD. Aktuálně dodává Western Digital svým OEM partnerů paměti do kapacity 256 GB.

Hodnocení článku: