Jste zde

Efektivní systém kabeláže bez kompromisů

Bez snížení výkonu, bez ústupků v designu a se snadnou instalací. SOS electronic představuje WireNET - Komerční třídu LAN. Síťová řešení WireNET od firmy Belden.

WireNET nabízí kabely, patch kabely, konektory, propojovací panely, PDU, LAN skříňky a optická řešení.
Pokud nejde o vysloveně drsné klimatické podmínky, pak je WireNET řešení pro vás. Pro všechny LAN aplikace od vchodu do budovy až po pracovní stůl.
Nejtypičtějšími prvky rodiny WireNET jsou patch kabely - stíněné i nestíněné (UTP/STP). Patch kabely WireNET série Belden CAT6A, CAT6 a CAT5E (např. 1633E F/UTP ) nabízejí nejlepší kombinaci přenosového výkonu a fyzické integrity. Jsou to 4 párové modulární kabely 26 AWG UTP.
Společnost Belden navrhla patch kabel CAT6A na základě patentovaného designu konektoru, který umožňuje velmi dobrou kontrolu vnitřní zástrčky.

 • Výkonové charakteristiky C6A zaručují přenosový výkon až do 500 MHz
 • Výkonové charakteristiky C6 zaručují přenosový výkon až do 250 MHz 
 • Výkonové charakteristiky C5E zaručují přenosový výkon až do 100 MHz 
 • Propojovací kabely WireNET® jsou k dispozici v šesti barvách 
 • 100% testovány z výroby a certifikovány pro CAT6A, CAT6 a CAT5E 
 • Na každém kabelu je štítek pro snadnější identifikaci produktu a délky

Pokud jde o kabely, systém WireNET nabízí 3 série nestíněných kabelů a 3 série stíněných kabelů, každou pro jednotlivé kategorie přenosových rychlostí - 5E, 6 a 6A (u stíněných i 7 a 7A).

Nestíněné kabely WireNET:

 • Síťový kabel série 2300 přináší na trh nákladově efektivní kabelážní systém kategorie 6A U/UTP 500 MHz.
  Malý průměr 7,2 mm snižuje nároky na hmotnost a prostor, zatímco snadno oddělitelné páry zkracují čas instalace tím, že vyžadují méně “twistů”. Systém kabeláže pomáhá majitelům budov využívat rychlost 10 Gb/s v aplikacích a zařízeních s vysokou hustotou a šířkou pásma, včetně datových, hlasových, sledovacích a bezdrátových přístupových bodů.
 • Síťový kabel série 7900 sestává ze 4 párových UTP vodičů, které vyhovují požadavkům kategorie 6. Poskytuje šířku pásma nejméně 250 MHz.
 • Síťový kabel série 1500 sestává ze 4 párových UTP vodičů, které přesahují požadavky kategorie 5e. Poskytuje šířku pásma 100 MHz.

Stíněné kabely WireNET:

 • Síťové kabely série 1800 a 2200 poskytují výkon kategorie 6A. V rámci systému Belden Shielded System poskytují 500 MHz šířky pásma, rychlost přenosu 10 Gb/s. Díky silnému fóliovému štítu se 100% pokrytím jsou vaše data chráněna před drsným prostředím EMI.
 • Síťový kabel série 7800 sestává ze 4 párových vodičů F/UTP, které vyhovují požadavkům kategorie 6. Poskytuje šířku pásma nejméně 250 MHz.
 • Síťový kabel série 1600 sestává ze 4 párových vodičů F/UTP, které vyhovují požadavkům kategorie 5e. Poskytuje šířku pásma 100 MHz.

Belden přichází se systémem WireNET za účelem úspor nákladů. Skutečné úspory se projeví při skutečně velkých projektech. Tak je navržena i celá nabídka.

Pokud stojíte před projektem, kde se uvažuje např. u patch kabelů o množstvích v řádech tisíců, dejte vědět i SOS electronic. Vypracují vám komplexní nabídku. 
Pokud potřebujete jakékoliv jiné síťové prvky např. z nabídky firmy Belden, neváhejte kontaktovat SOS electronic na adrese info@soselectronic.cz

Hodnocení článku: