Jste zde

Eltec 2019 - veletrh elektrických a energetických technologií

Datum: 
Středa, 9. Leden 2019 - Pátek, 11. Leden 2019

Zaměřte se na schopnost : silný pro vás a silný pro e-průmysl! Eltec je regionální veletrh pro elektrotechniky z oblasti obchodu, velkoobchodu a průmyslu, jakož i pro projektanty a architekty.Pořádá se každé 2 roky ve Výstavním centru Norimberk.

 

 

Zhruba 230 vystavovatelů představí své nové produkty a řešení . V rámci rozsáhlého podpůrného programu nabízí společnost eltec přednášky o tématech, jako je energetická účinnost, tréninkové kurzy a semináře orientované na praxi, tematické okruhy, jako je například E-House nebo kurz TechnoCamp pro zítřejší odborníky.

Tematická oblast E-dům - Nejmodernější technologie budov v Domě budoucnosti - Landesinnungsverband für die Bayerische Elektrohandwerk (LIV) představuje na eltec 2019, jak vypadá energeticky úsporný svět zítřka.

Virtuální realita brýle na eltec  - Inteligentní život - to je inteligentní technologie, která se také prakticky inspiruje: S nejmodernějšími brýlemi VR můžete podniknout virtuální, interaktivní procházku.

Bezpečnostní technologie v Eltec - Téma bezpečnostního inženýrství je více než kdy jindy. Mnoho renomovaných výrobců a specializovaných firem poskytlo cenné tipy pro větší bezpečnost kolem domu a firmy.

eltec TechnoCamp - Na eltec TechnoCamp budou zítra odborníci schopni prokázat své dovednosti, seznámit se s nejnovějšími produkty , získat body v praktických cvičeních kolem instalační techniky a získat skvělou cenu . K dispozici je také certifikát pro úspěšnou účast

Více informací na http://www.eltec.info/