Jste zde

Galvanické oddělení napájení a dat USB

Univerzální sériová sběrnice (USB), která byla představena v roce 1996, se rychle stala nejrozšířenější technologií pro připojení periferních zařízení k PC. Za posledních 24 let došlo k nárůstu datové rychlost USB z 1,5 Mbits / s na více než 20 Gbitů / s. Proto bylo nutné vytvořit nové testovací a měřící metody pro ověření spolehlivosti přenosu dat.

Nová řada hybridních kondenzátorů ZSU společnosti PANASONIC

Nová řada elektrolytických polymerních hybridních kondenzátorů ZSU nabízí o 80% vyšší kapacitu než nedávno uvedená série ZS. A to při zachování velikosti a stejných elektrických vlastností. Spolehlivost, účinnost a výkon – to jsou klíčové vlastnosti, které jsou vhodné nejen do automobilového průmyslu.

Rozpoznávání tváře bez cloudového připojení

Rozpoznávání obličeje se používá pro ověření uživatele k přístupu k chytrému telefonu, ale širší uplatnění této technologie v jiných oblastech i přes její účinnost a snadné použití zaostává. Rozpoznávání obličeje vyžaduje vysoký výpočetní výkon, a proto se analýza obrazu často provádí v cloudu. My se podíváme, jak tuto metodu použít i v Offline režimu.

Stránky