Jste zde

Extrémě nízký konektor Wire to Board

DF59M od společnosti HIROSE je nízkoprofilový konektor typu "wire-to-board" pro aplikace, kde vyžadují konektory s malým rozměrem. Tento jednopólový konektor nabízí vysokou proudovou kapacitu 6A při 350V AC / DC. To vše o výšce 1mm.

 

Verze DF59M se skládá ze zástrčky a zásuvky. Krimpovací konektor je vybaven vylepšeným 3-bodovým kontaktem s pružinovým prvkem, který zajišťuje vysokou spolehlivost kontaktů.  Speciální zámek drží spoj až do síly 16N. Bezpečné spojení je potvrzeno zvukovým „lupnutím“, aby bylo zajištěno správné zapojení. Jak již bylo řečeno, dokáže tento spoj odolat proudu až 6A. Vhodnými aplikacemi jsou LED osvětlení, připojení baterií, malé měniče stejnosměrného proudu, napájecí zdroje a další malá zařízení.

Vlastnosti:

  • Bezpotenciálový malý a nízkoprofilový konektor
  • Jasné kliknutí a vysoká síla spojení se zámkem (16N min)
  • Vysoký proud až do 6A @ AWG # 22 kabelu
  • AWG # 28 až 22 s vnějším průměrem pláště 0,9 až 1,6 mm
  • Vysoká provozní teplota až 105 ° C

 

Více informací na stránkách výrobce https://www.hirose.com/product/en/products/DF59M/

V případě zájmu kontaktujte prosím distributora http://www.codico.com/en/Manufacturers/Hirose 
email:Ludvik.Hamersky@codico.com. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy.
 
 

Embeded World 2018

Codico bude na největší výstavě elektronických systémů, internetu věcí, elektronické mobility a energetická účinnosti. Na veletrhu Embeded World v Norimberku v Německu, který představuje celý svět vestavěných systémů. Najdete je v hale 3, stánek 310, kde odborníci na výrobky a prodejní inženýři nabídnou cenné rady, podporu a informace o nejnovějších technických trendech. 

Volná vstupenka a další podrobnosti zde: https://www.codico.com/CODICO-at-the-embedded-world.htm
 
 
Hodnocení článku: