Jste zde

CP-100: Akční dárek za akční cenu

Chcete darovat něco praktického? Pak si zcela jistě vyberte jednoduchý GPS tracker, který lze využít pro dítě, psa nebo třeba tašku s lyžařským vybavením, kočárek, jednoduché zabezpečení automobilu, motocyklu, kola apod., nyní za akční cenu!

Existence osobních GPS trackerů se postupně dostává do širšího povědomí lidí. Přístroj, o kterém zde bude řeč, je zvláštní tím, že komunikuje pouze pomocí SMS. Nepotřebuje tedy k plnému využití žádný back-end server a uživatel, který chce zjistit jeho polohu, si vystačí s mobilem. Autorizovanému uživateli stačí poslat na přístroj zprávu tvaru „C“ a obratem dostane informaci o poloze. Informace si také můžete nechat zasílat periodicky.
 
Další možností je využít tzv.
  • bezpečnou zónu.
Pomocí souřadnic a poloměru předem nastavíte kruhovou oblast. Přístroj potom vyhodnocuje, zda se nachází uvnitř této oblasti a v případě překročení hranice automaticky pošle SMS. Informaci o poloze může odeslat také přímo uživatel trackeru pomocí tlačítka SOS. SMS z trackeru přichází ve formě odkazu do map Google. Pokud tedy máte smartphone, stačí kliknout a poloha se zobrazí na mapě. Veškerá nastavení se provádí jednoduše, pomocí SMS.
 
 
 
Společnost MACRO WEIL nyní nabízí CP-100 za akční cenu 2 999 Kč včetně DPH;
podrobnější test přístroje naleznete na stránkách hw.cz zde
 
 
CP-100 je úhledná krabička velikosti zápalek s barevnými indikačními LED, rozmístěnými na předním panelu do tvaru kruhu. Na jednom boku zapínací / vypínací tlačítko a tlačítko SOS. Na protějším boku slot na SIM kartu a USB slot pro nabíjení. Balení obsahuje tracker, nabíječku, kabel, vodotěsné pouzdro a návod.
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: