Jste zde

Vyhrajte v IQRF Wireless Challenge, Vašemu designu pomohou nové příklady

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, distribuci a export moderních elektronických komponent a modulů, vyhlásila na konci roku 2011 soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“ s cenami v hodnotě více než $10 000.

O celé akci jsme Vás na stránkách hw.cz informovali např. článkem Celosvětová soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“ se blíží! Na základě častých dotazů bylo pro soutěžící aktuálně připraveno mnoho inspirativních příkladů, tipů a novinek, které umožňují ještě snadněji začít s IQRF, vytvořit nový design a vyhrát v soutěži. V novinkách na www.iqrf.org/contest je tak každý týden uveřejněno několik tipů a také soutěžních akcí. Soutěžící mohou v rámci avizovaných období získat další nástroje a doplňky zdarma ke každému zakoupenému setu DS-START-02, který je v průběhu soutěže možné pořídit se slevou až 70 %.

Soutěžte o $3,000 nebo $2,000 a vouchery na produkty IQRF v hodnotě $1,000 dle vyhlášených kategorií. Studentské designy budou posuzovány zvlášť. Každý jednotlivý design má šanci na úspěch, protože ze všech podaných aplikací bude náhodným losováním vybrána jedna, která obdrží $1,000. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci či náměty na vylepšení platformy IQRF, cenami jsou počítače typu Tablet. Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o.

Soutěž “IQRF Wireless Challenge” je otevřená všem designérům, inženýrům a nadšencům v oblasti elektroniky či bezdrátové komunikace. Uzávěrka podávání designů je 31. 3. 2012. Více informací pak naleznete na stránkách hw.cz nebo přímo na www.iqrf.org/contest.
Hodnocení článku: