Jste zde

Začíná celosvětová soutěž o nejlepší aplikaci v bezdrátové komunikaci

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, export a distribuci nejmodernějších elektronických komponent a modulů, vyhlašuje soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“. Soutěž startuje dnešním dnem a potrvá až do konce března 2012.

Využít své schopnosti, navrhnout nejlepší aplikaci pro IQRF a soutěžit o ceny v hodnotě více než 10 000 USD, to je výzva všem programátorům, vývojářům, technikům nebo i studentům. Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o. Soutěž probíhá od dnešního dne, tj. 1. 12. 2011, až do 31. 03. 2012. Zúčastnit se může kdokoli, kdo navrhne aplikaci pro IQRF. Záměrem je podpořit chytré programátory, techniky a vývojáře z celého světa a tvorbu nových řešení v bezdrátové komunikaci. Další podrobnosti jsme na stránkách hw.cz přinesli již dříve v rámci článku Celosvětová soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace „IQRF Wireless Challenge“ se blíží!
 
Soutěží se v kategoriích Nejlepší aplikace pro IQRF a Studentský design. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci pro IQRF či náměty na vylepšení platformy IQRF. Od 1. 12. 2011 se můžete zaregistrovat na www.iqrf.org/contest, inspirovat se návody, příklady a dokumentací k platformě IQRF, pořídit si sadu vývojových nástrojů IQRF se slevou 70 %, navrhnout cokoliv inovativního, originálního, praktického či jinak unikátního a nahrát design do svého profilu na soutěžním webu. Záštitu nad soutěží přijaly Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky a IARIA - International Academy, Research, and Industry Association. Mezi významné partnery patří i VUT v Brně a ČVUT v Praze a mnoho významných odborných periodik.
 

Download a odkazy:

 
Hodnocení článku: