Jste zde

Změna pravidel, IQRF Wireless Challenge nabízí slevové vouchery již nyní!

Soutěžíte s inteligentní bezdrátovou platformou IQRF a stále vymýšlíte nový design? Vaši kreativitu mohou nyní díky zajímavým slevovým voucherům podpořit a soutěžní řešení pomoci vylepšit i nové nástroje.

Pro vznik nových designů a podporu jejich různorodosti organizátor nově umožňuje všem soutěžícím využít slevové vouchery mnohem dříve, než bylo původně avizováno. Ke každému zakoupenému soutěžnímu setu a za podaný soutěžní design (aplikaci) pro IQRF soutěžící obratem získává slevu 50 či 150 EUR na další nákup produktů v E-shopu IQRF.
 
Tato sleva se po předběžném odsouhlasení a přijetí designu do soutěže načte automaticky v soutěžním profilu a E-shopu IQRF. Poté je ihned využitelná při dalším nákupu, a to jednorázově s platností 2 měsíců. S novými IQRF nástroji tak soutěžící může ještě vylepšit svůj původní návrh a zvýšit svou šanci na výhru.
 
Tato malá úprava v pravidlech Vám může významně pomoci vyhrát lákavé ceny. Pusťte se již nyní do svých designů a využijte všech výhod, které soutěž aktuálně nabízí!

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Komentáře

Netušíte, zda bude na Amperu nějaká prezentace k IQRF Wireless Challenge?
Bylo by to ideální prostředí pro osobní konzultace a pro MICRORISC skvělá možnost, jak prezentovat IQRF před spoustou techniků.