Jste zde

Atmel a MSC-Vertriebs-CZ podporují mladé techniky

02_per.jpg

Společnosti Atmel – přední světový výrobce mikroprocesorů a MSC-Vertriebs-CZ – jeho zástupce na českém a slovenském trhu, poskytli v rámci podpory mimoškolního vzdělávání dětí a mládeže nejmodernější vývojové kity JTAGICE mkII pro mikroprocesory Atmel AVR® občanskému sdružení YMCA Liberec.

Společnosti Atmel – přední světový výrobce mikroprocesorů a MSC-Vertriebs-CZ – jeho zástupce na českém a slovenském trhu, poskytli v rámci podpory mimoškolního vzdělávání dětí a mládeže nejmodernější vývojové kity JTAGICE mkII pro mikroprocesory Atmel AVR® občanskému sdružení YMCA Liberec. Ing. Lubomír Slavík, ředitel YMCA Liberec, vyjádřil v děkovném dopise (viz příloha) přesvědčení, že „tento Váš dar pomůže našim dětem rozvíjet jejich znalosti v programování mikroprocesorů a tyto znalosti pak budou moci použít v jejich budoucí práci“.

 
 
„Jsem rád, že MSC-Vertriebs-CZ jako autorizovaný partner společnosti Atmel může tímto napomoci rozvoji znalostí a schopností naší mladé generace. Do budoucna je vysoká úroveň technického vzdělání nezbytným předpokladem naší konkurenceschopnosti ve vývoji a výrobě elektroniky, takže tím vlastně podporujeme růst našeho trhu, byť ve velmi dlouhodobém horizontu“, dodává Ing. Tomáš Ládr, MBA, Country Manager společnosti MSC-Vertriebs-CZ.
 

Download a odkazy:

PřílohaVelikost
PDF icon podekovani.pdf132.01 KB
Hodnocení článku: 

Komentáře

Mě zrovna pan Ing. Tomáš Ládr, MBA moc nepřesvědčil. Nějdříve se nabízel že dá nějaké starší neprodané kity do soutěže (tj. sponzoroval by soutěž na návrh zajímavého HW s jimi dodávanými mcu - např. Atmel) a pak bylo ticho po pěšině, na emaily nikdo neodpovídal. Takže se domnívám, že je spíše silný na ústa, než na činy které dělají muže. Třeba se ale polepší.

Pane Deriane, co jsem řekl, platí. Nemohu za to, že od našeho setkání jsem od Vás nedostal žádný konkrétní požadavek, který by byl pro podporu tohoto typu vhodný. Jinak jsem si teď prošel poštu a nenašel jsem žádný e-mail od Vás, na který bych Vám neodpověděl.