Jste zde

Propojte návrh DPS přímo s jejím prototypem

Nová funkcionalita zjednodušuje přechod od návrhu rozložení desky plošného spoje směrem k jejímu prototypu a zároveň minimalizuje časovou náročnost tohoto kritického místa. Hlavní aktéři: CadSoft, EAGLE, společnost Eurocircuits a element14.

Nová verze cenami ověnčeného software EAGLE od CadSoftu pro návrh DPS, kterou jsme na stránkách hw.cz stručně představili článkem CadSoft odkrývá šestou verzi populárního nástroje Eagle pro návrh DPS, zahrnuje funkcionalitu, která umožňuje přímé propojení mezi návrhem desky a službou vývoje prototypu DPS od společnosti Eurocircuits (Eurocircuits PCB prototyping service).
 
Identifikace poskytovatele služeb v oblasti výroby desek plošných spojů, generování nabídek zákazníkům přímo na míru a následné objednávání prototypů DPS – to vše je časově náročný a k chybám relativně náchylný proces, který lze nyní naštěstí řídit přímo z uživatelského rozhraní Eagle. Zmíněný update, který usnadní a zrychlí návrh desky a vytvoření prototypu DPS, lze použít i pro stávající verze programu č. 5.10 a 5.11 stažením z ULP (User Language Program). Zákazníci, kteří pracují s verzí EAGLE starší než 5.10 pak mohou svou licenci upgradovat a získat tím výhodu nejen z integrace přímého propojení s Eurocircuits, ale také ze všech nových funkcí a možností.
 

Společnost Eurocircuits, zavedená již v roce 2000, v současnosné době obsluhuje více než 6 000 zákazníků. Získala si přitom dobrou pověst jako specializovaný výrobce vysoce kvalitních prototypů DPS s možností jejich rychlého dodání. Thomas Liratsch, General Manager CadSoft Computer GmbH, jako komentář k této zprávě uvádí: „Toto důležité oznámení dále posiluje naše partnerství s Eurocircuits, které je tou největší výhodou pro uživatele EAGLE od CadSoftu. Inženýři jsou pod velkým a neustále rostoucím tlakem, aby dodávali své nové konstrukce na trh v co nejkratším čase, takže integrované propojení mezi návrhem DPS a jejím prototypem je obzvlášť cenné.“


Download a odkazy:

Hodnocení článku: