Jste zde

HANNOVER MESSE Digital Days

Datum: 
Úterý, 14. Červenec 2020 - Středa, 15. Červenec 2020

Průmyslová transformace s tématem digitalizace pokračuje i přes krizi způsobenou koronavirem. Proto HANNOVER MESSE přichází s online akcí Digital Days, která bude informovat o aktuálním vývoji v průmyslu, energetice a logistice.

V důsledku korona pandemie byly všechny veletrhy v letošním roce zrušeny, lidé ale mají samozřejmě i nyní potřebu získávat informace o nejnovějších technologických produktech a diskutovat s experty z celého světa. Digital Days je jedna z prvních větších akcích, které se koná po tzv. shutdownu ekonomiky v Evropě. Tato dvoudenní akce proběhne 14 a 15 července. Očekávají se žhavé diskuze z hospodářství, vědy i politiky. Všichni si kladou otázku, jak bude pokračovat digitalizace v blízké budoucnosti?

Hlavní témata Digital Days:

  • Průmysl 4.0
  • Umělá inteligence
  • Smart energy
  • Logististika 4.0

Nedílnou součástí Digital Days budou prezentace produktů a řešení jednotlivých vystavovatelů. Také vzájemné kontakty nepřijdou zkrátka. Všichni účastníci si mohou vyhledat vhodné obchodní a kooperační kontakty a přes funkci chat vstoupit přímo do diskuse.

Součástí Digital Days bude patřit udělení ceny HERMES AWARD. Poprvé bude toto mezinárodně uznávané technologické ocenění uděleno digitálně. Oznámení vítězů se uskuteční 14. července.

Více informací naleznete na https://www.hannovermesse.de/en/news/digital-days