Jste zde

Ideální volba pro průmyslové IoT aplikace - integrovaná gateway IoT xPico 270

Vysoká bezpečnost, množství zabudovaných síťových protokolů, průmyslové provedení a snadná integrace s konzolou ConsoleFlow. Modul série xPico 270 od Lantronix je řešení pro řízené bezdrátové připojení.

Společnost Lantronix vyvinula integrovaný gateway IoT řady xPico270 pro bezproblémové a bezpečné připojení k Ethernetu, Wi-Fi a Bluetooth. Tím umožňuje výrobcům vyvíjet a nasazovat své produkty se sníženou náročností a hlavně nižším rizikem.

Přinášíme vám článek, ve kterém výrobce shrnuje nejen základní vlastnosti, ale také výhody a typické aplikace komunikačních modulů řady xPico 270.

Bezpečné připojení přes Wi-Fi, Ethernet a Bluetooth

Gateway xPico 270 využívá technologii Wi-Fi Cypress 5G 802.11ac. Poskytuje dvoupásmové 2,4 GHz a 5,0 GHz 802.11ac připojení Wi-Fi a podnikové (enterprise grade) zabezpečení pro optimální výkon zařízení a komunikaci v zarušených průmyslových provozech.

Kromě výkonné bezdrátové Wi-Fi sítě zjednodušuje tento modul nasazení i robustního připojení Ethernet, Bluetooth a Bluetooth Low Energy (Bluetooth LE) bez nutnosti psaní složitých ovladačů. Jeho kompaktní provedení se hodí do každého designu, může pracovat i v extrémních podmínkách.

Inteligentní sítě a pokročilý komunikační engine IoT

S integrovaným síťovým komunikačním modulem xPico 270 a flexibilními režimy integrace systému si nejen zjednodušíte vývoj vestavěných aplikací, ale současně i urychlíte uvedení zařízení na trh.

Pokud máte v aplikaci použit vlastní MCU, potom může xPico 270 pracovat jako síťový koprocesor. Nebo jej můžete úplně vynechat, použijete zabudovaný MCU v xPico 270 a pomocí poskytnutého SDK si napíšete program.

Roky ověřená technologie TruPort® podporuje transparentní přenos stovek proprietárních sériových a standardních protokolů Fieldbus. Technologie TruPort® Socket umožňuje úplnou kontrolu nad několika spojeními prostřednictvím TCP, UDP nebo TLS.

Služba centralizované správy v cloudu

Škálovatelná a bezpečná cloudová správa zařízení pro zabudované IoT moduly xPico 270, ConsoleFlow™ kombinuje úplnou kontrolu nad provozem těchto zařízení jakékoli velikosti se vzdálenou správou a jejich údržbou přes síť, aby se snížily celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Specifikace bezdrátové sítě LAN:

  • IEEE 802.11a/b/g až 54 Mbps; 802.11n (1×1) až do 150Mbps; 802.11ac až 433 Mb/s,
  • šířka kanálu 20, 40 a 80 MHz s volitelným SGI,
  • dvoupásmové 2,4 GHz a 5 GHz,
  • podporuje IEEE 802.11d/h/i,
  • rychlý roaming 802.11r.

Modul Xpico 270 Lantronix je momentálně dostupný na objednávku. Technické informace, ceny a termíny dodání naleznete na webové stránce SOS electronic.

Více informací včetně technického poradenství k produktům Lantronix vám rádi poskytneme na adrese info@soselectronic.cz.

 Série xPico 270 je ideální pro:

  • průmyslovou automatizaci,
  • zdravotnické přístroje,
  • moderní a pružné maloobchodní provozy,
  • řízení zdrojů.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.