Jste zde

Innovatech Fórum 4.0 - konference v Bratislavě

Datum: 
Středa, 29. Květen 2019 - Čtvrtek, 30. Květen 2019

Digitální transformace ve výrobě a průmyslu. Innovatech Fórum 4.0 je konference zaměřená na praktické sdílení informací a zkušeností lídrů z oblasti využívání strategie Industry 4.0. Přijďte na akci, kde se na případových studiích, prezentacích a workshopech dokazuje, jak mohou nejnovější technologie Industry 4.0 zvýšit Vaši konkurenceschopnost, efektivitu a kvalitu výroby, či snížit náklady.

nnovatech Fórum 4.0 vytváří prostor pro výměnu zkušeností v oblasti digitalizace a zavádění prvků průmyslu 4.0 do výroby. Setkávají se zde firmy, které zkušenost s digitalizací už mají a ty, které ji teprve plánují zavádět do výroby.

Tato konference spojuje odborníky z dané oblasti se zástupci firem ze Slovenska a České republiky a poskytuje platformu k diskusi o aktuálních tématech z oblasti Půrmyslu 4.0.

Na praktických případových studiích, workshopech, panelových diskusích a rozhovorech budou rozebraná témata jako např. Jak aplikovat Průmysl 4.0 ve výrobním podniku? Jak využít potenciál transformace naplno? Jaké jsou výzvy při budování kompletního systému IoT (internet věcí)? Jaká je úloha lidí v matrixu Průmyslu 4.0?

Do exkluzivních panelů přednášejících se zařadili odborníci z předních českých a slovenských společností, jako japř. U.S. Steel Košice, Škoda, Embraco Slovakia, Národní centrum robotiky, Meopta nebo ze Slovenské technické univerzity

Více informací na: https://www.innovatech.sk