Jste zde

Konference Internet a Technologie 17

Datum: 
Úterý, 20. Červen 2017 - Středa, 21. Červen 2017

Sdružení CZ.NIC, správce české národní domény, si Vás dovoluje pozvat na již tradiční konferenci Internet a Technologie 17, která se uskuteční ve dnech 20. a 21. června 2017 na Fakultě elektrotechnické ČVUT, budova E, Karlovo náměstí 13, Praha 2.

V rámci programu konference Internet a Technologie 17 jsme pro Vás připravili příspěvky věnované zajímavostem v DNS, nebude chybět projekt Turris a s ním spojený Turris Hackathon, svůj prostor dostane i internetová bezpečnost a další aktuální internetová témata.

V paralelním programu se můžete těšit na worskshopy a jednu novinku - sérii „Úvod do...“, ve které Vás seznámíme s tím, co je a jak funguje routování, DNS a IPv6. Kapacita je omezena. Nebude chybět projekt Turris a s ním spojený Turris Hackathon, svůj prostor dostane i internetová bezpečnost a další aktuální internetová témata.

Účast na konferenci je za symbolický poplatek 150 Kč/den. Registrujte se do 13. června 2017. Kompletní informace o programu a registraci naleznete na www.nic.cz/it17.