Jste zde

IoD-09… Internet of Displays pro každého

Miniaturní, inteligentní 0,90“ RGB TFT displej s WiFi modulem k okamžitému použití – to je série IoD-09 od 4D Systems.

Uvažovali jste nad malým informačním displejem, schopným zobrazit různé údaje a grafiku, ideálně kdyby uměl být "online"? Pak je série IoD-09 možná tím pravým řešením i pro Vás. 
Podobně jako všechny inteligentní displeje od 4D Systems i novinka IoD-09 nabízí výrazně zjednodušené programování pomocí prostředí Arduino IDE nebo Workshop4 IDE (freeware v základní verzi). Ve spojení s WiFi modulem založeném na čipu ESP8266 tak nabízí možnost vytvořit WiFi zobrazovací a řídící jednotku k Vašemu zařízení za skvělou cenu.

Velikost 0,9" a rozlišení 80x160px samozřejmě nejsou vůbec gigantické, ale i tak malý displej umí zobrazit množství informací. Díky zabudovanému slotu lze využívat microSD kartu pro ukládání dat a multimediálních souborů.

Knihovna 4D Systems GFX4dIoD09 umožňuje rychlý vývoj aplikací díky podpoře mnoha základních grafických funkcí a vylepšené grafice přes Workshop 4 IDE, přístupu k SD kartě a mnohým jiným, integrovaným do jedné knihovny.

Ve výsledku je tak IoD ideálním základem pro různé data loggery, kontroléry procesů apod.

IoD-09 je dostupný jako:

IoD-09TH – v THT verzi, dostupné přímo z našeho skladu
IoD-09SM – v SMD verzi (s prokovenými otvory, určenými k zapájení do základní desky), která bude dostupná v nejbližším období.

Programování modulu IoD je možné pomocí nového univerzálního programátoru 4D-UPA.

Výhody / Vlastnosti rodiny IoD-09:

  • „inteligentní TFT modul, založený na čipu Espressif ESP8266 SoC
  • integrovaná WiFi včetně keramické antény
  • vhodná pro množství IoT aplikací
  • obsahuje slot pro microSD kartu

 

Pokud se zajímáte o jakýkoliv produkt značky 4D Systems anebo potřebujete další informace, rádi Vám poradíme na adrese info@soselectronic.cz 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: