Jste zde

ITM Poland 2019 – Towards industry 4.0

Datum: 
Úterý, 4. Červen 2019 - Pátek, 7. Červen 2019

Towards Industry 4.0 - je mottem ročníku ITM Poland Fair Innovations-Technologies-Machines, který se bude konat ve dnech 4. až 7. června 2019 v Poznani. ITM Poland je předním veletrhem ve střední a východní Evropě, kde se koná nabídka polského a globálního průmyslu.

Je klíčovým místem setkání pro výměnu technologických zkušeností mezi vůdci inovačního sektoru. Vystavovatelé světové třídy, profesionálové v oblasti automatizace výroby, metalurgie a kovoobrábění, moderních strojů a technologií, množství doprovodných akcí a jedinečná atmosféra - to vše činí z červnového veletrhu nutnost mít v kalendáři všech, kteří hledají inovace a optimalizovaná řešení.

Výstava je rozdělena do tematických showroomů, které vám umožní dozvědět se o nejnovějším vývoji a široké škále řešení ze všech klíčových průmyslových odvětví.

V roce 2018 ITM Polsko se zúčastnilo 1,000 vystavovatelů z 28 zemí a prezentovalo své výrobky v 10 výstavních halách o rozloze 25 000 m2 výstavní plochy. Po čtyři dny přilákaly výstavní sály celkem 17 090 odborných návštěvníků z průmyslového sektoru.

Více informací na https://itm-polska.pl/en/.