Jste zde

Jak vypadat dobře na DIN liště

Ideální volbou pouzdra na DIN lištu jsou plastové krabičky série CEM značky Euroclamp za dobrou cenu, ve vysoké kvalitě, s možností zákaznické úpravy.

Série krabiček CEM17 ve verzích pro horizontální nebo vertikální umístění DPS nabízí široké možnosti využití. Krabičky jsou dodávány kompletní, tj. včetně horního krytu a držáku na DIN lištu, který je současně spodním krytem. Nutností je vybrat správné svorky či konektory.

Způsob označení krabiček:

Krabičky s označením CEM 17 například CEM17-GY jsou určeny pro svorkovnice
Krabičky s označením CEM 17-L například CEM17-L-GY jsou určeny pro konektory.

CEM - označení krabiček
17     - šířka modulu v mm 
L       - verze pro konektory 
GY    - barva

Na konci označení každého výrobku Euroclamp je kód barvy produktu. V tomto případě GY jako Grey (šedá).

U každé krabičky máme na webu přiřazeno doplňkové zboží, kde jednoduše poznáte jaký typ svorkovnice, či konektoru je pro krabičky určen. V datasheetu naleznete přesné rozměry plošného spoje pro krabičku.

Krabičky mají požární odolnost UL94 V-0, standardně jsou dodávány v šedé barvě RAL7035. Na objednávku můžeme zajistit i v jiných barvách, které jsou k dispozici v datasheetu.

Na požádání je také možný potisk (pomocí tampónu či laserem) a modifikace krabičky. Standardní potisk je proveden pomocí tampónu. Na vyžádání dokáže výrobce upravit směs plastu, na kterou lze vytvořit laserový potisk. Laserový potisk vydrží déle a je více odolný než standardní potisk tampónem. Zákaznickou úpravu umožňuje Euroclamp od 100ks.

Krabičky CEM17 a CEM17-L máme standardně skladem. Aktuálně máme na skladu i upravenou verzi krabičky CEM17-S1-GY s jedním zaslepeným okénkem. V našem skladovém sortimentu najdete i další rozměry krabiček série CEM.
Detailní informace naleznete v katalogových listech u jednotlivých typů. Ucelený přehled o konektorech a krabičkách Euroclamp Vám dá přehledový katalog Euroclamp.

Pokud se zajímáte i o další produkty značky Euroclamp nebo potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím na euroclamp@soselectronic.com

Více informací k článku naleznete na našem webu.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.