Jste zde

JEDI One: jeden software, kompletní řešení pro služby IoT

JEDI One představuje all-in-one aplikační prostředí, kde vývojáři a architekti IoT systémů vyřeší sběr dat, vizualizaci, monitoring i ukládání dat. Využijí je i konstruktéři, kteří spoléhají ma Raspberry Pi nebo BeagleBone.

JEDI One od americké firmy Machinechat  představuje modulární software, který umožňuje vybírat nástroje podle potřeb konkrétního projektu. Vedle platformy PC a MAC je k dispozici také pro Raspberry Pi a nově také ve verzi Machinechat JEDI One pro BeagleBone.

   

Machinechat, je rostoucí leader v poskytování snadno použitelných a inovativních řešení pro správu dat IoT. Při tvorbě softwarových nástrojů firma vychází z toho, že většina dnešních projektů IoT je pozastavena nebo zpožděna kvůli nákladům a složitosti při vývoji vlastních softwarových aplikací pro každý projekt, přičemž až 50% nebo více nákladů na vývoj prototypu pro vývoj vlastního softwaru pro zpracování, ukládání a představují data IoT. Konfigurovatelné řešení JEDI One IoT od Machinechatu typu „vše v jednom“ umožňuje vývojářům snadno integrovat sběr dat, vizualizaci a monitorování do jejich projektů IoT během několika minut, což jim ušetří tisíce hodin vývoje vlastního softwaru.

Softwarové nástroje JEDI One dodává celosvětově Digi-Key.

 

Hodnocení článku: