Jste zde

Kompaktní sub-GHz FlexDipole anténa Laird vylepší konektivitu IoT

Anténa je pečlivě navržena tak, aby podporovala frekvenční rozsah 863 MHz - 928 MHz, takže se perfektně hodí pro sub-GHz řešení, jako jsou LoRaWAN, Sigfox a proprietární RF.

Sub-GHz FlexDipole anténa se může pochlubit  rozměry pouhých 75,8 mm x 13,75 mm x 0,1 mm. S takto kompaktními rozměry poskytuje vyrovnaný výkon v celé provozní frekvenci a zajišťuje spolehlivou komunikaci. Vyrovnaný zisk antény +1.9 dB při 868 MHz a +2.4dB při 915 MHzje klíčový pro vývojáře a výrobce, kteří chtějí zlepšit konektivitu a efektivitu svých bezdrátových produktů s dlouhým dosahem.

Kromě kompaktních rozměrů přichází sub-GHz FlexDipole s inovativním designem pro montáž s lepicí podložkou, což umožňuje snadnou a flexibilní instalaci do různých skříní a designů koncových produktů. Tato všestrannost je doplněna schopností pracovat v extrémních teplotách v rozmezí od -40 °C do +85 °C (-40 °F až +185 °F).Sub-GHz FlexDipole je ideální pro mnoho oblastí použití, včetně průmyslové automatizace, chytrých měst, chytrého zemědělství, chytré dopravy, inteligentního prostředí a SCADA. Anténa MHF4L je navíc předem certifikována s vlastními moduly RM1261/RM1262 LoRaWAN. 
Sub-GHz FlexDipole je k dispozici ke koupi u všech našich distribučních partnerů, včetně společností Digi-Key, Mouser, Arrow, Avnet a Future. 
https://www.lairdconnect.com/product/868-915-mhz-flexdipole

Hodnocení článku: