Jste zde

Konektory TE pro Ethernet a napájení s těsněním pro automobilový průmysl

Utěsněné konektory TE Connectivity jsou určeny pro ethernetové aplikace ve vozidlech, kde umožňují propojování datové linky a napájení.

Společnost TE Connectivity využila robustní spolehlivosti a škálovatelnosti krytů utěsněných konektorů pro vysoké zatížení a využila tuto technologii s vysoce výkonnými vložkami MATEnet, aby konstruktérům poskytla všestranný konektor, který zahrnuje napájení a ethernetovou konektivitu až 1 Gb/s pro použití v těžkých až středně těžkých nákladních vozidlech, autobusech, zemědělských strojích, stavebnictví a dalších aplikacích užitkových vozidel.

Utěsněné konektory TE Connectivity pro vysoké zatížení s vložkami MATEnet jsou navrženy tak, aby fungovaly ve velmi náročných a drsných prostředích a poskytovaly konstruktérům flexibilitu konfigurací vodič-vodič, vodič-zařízení a vodič-deska. Konektory, škálovatelné pro použití s opláštěnými nestíněnými kroucenými párovými kabely UTP a stíněnými STP, nabízí také varianty se zámky pro in-line a panelové aplikace, spolu se standardním výběrem 180° a 90° zaústění kabelu.

Odolné utěsněné konektory pro rychlosti od 100 Mb/s do 1 Gb/s  jsou plně kompatibilní se standardními průmyslovými protokoly IEEE802.3bw, 100BASE-T1 a 1000BASE-T1. Na základě požadavků aplikace tyto konektory také podporují možnosti hybridního návrhu pro více ethernetových portů a konfigurace napájecích kolíků s mnoha velikostmi vodičů, které rozšiřují možnosti použití.

Odolné utěsněné konektory TE Connectivity s vložkami MATEnet jsou k dispozici v odolném pouzdře s krytím IP67 a IP69K (se zadním krytem) pro ochranu proti prachu a vodě, odolnost proti vibracím a mechanickým nárazům a bezpečné připojení pomocí vestavěné funkce sekundárního zamykání pro uchycení kontaktu. Konektory jsou specifikovány v průmyslovém teplotním rozsahu -40 °C až +125 °C

Konektory TE najdete například v distribuci Mouser.
https://www.mouser.com/new/te-connectivity/te-heavy-duty-connectors-matenet-inserts/.

Hodnocení článku: