Jste zde

Laird Connectivity Vela IF820 : moduly Bluetooth 5.4

Moduly Vela IF820 řeší neustále se vyvíjející potřeby moderních aplikací Bluetooth, spojují výhody nízkoenergetických, vysoce výkonných čipů CYW20820 , hardwaru, softwaru a dalších nástrojů AIROC Infineon Technologies s robustním aplikačním softwarem, službami, certifikací a podporou společnosti Laird Connectivity s přidanou hodnotou.

Řada Vela IF820 nabízí celou řadu flexibilních modulů, adaptérů a vývojových sad (DVK) s duálním režimem, které umožňují jedinému modulu pokrýt starší Classic Bluetooth a migraci na Bluetooth LE v5.4 jediným dílem. Integrované řešení pomáhá snižovat celkové náklady, složitost návrhu a rizika a zároveň zvyšuje flexibilitu návrhu a zkracuje dobu uvedení na trh pro různé návrhy Bluetooth IoT s duálním režimem.

Moduly Vela IF820, které jsou k dispozici u společnosti Mouser Electronics, jsou nejnovějším přírůstkem do portfolia Bluetooth společnosti Laird Connectivity. Řada Vela IF820, která se zaměřuje na hostované i bezhostitelské aplikace, obsahuje několik modulů PCB malých rozměrů, které vyhovují jakékoli půdorysu hostitelské desky. Moduly obsahují jádro ARM Cortex-M4, rádio 2,4 GHz a širokou škálu periferií MCU (UART, I2C, SPI, ADC, GPIO, PWM, programovatelné skenování klíčů a další). Řada Vela IF820 je doplněna levnými, snadno použitelnými vývojovými sadami a certifikovaným USB adaptérem pro přidání klasické konektivity Bluetooth a Bluetooth LE. Kromě toho se globální schválení Modular FCC (Federal Communications Commission), CE, UKCA (UK Conformity Assessmented), ISED, RCM (Reliability Centered Maintenance), MIC KCC a Bluetooth SIG rozšiřují na návrhy OEM bez nových zkoušek, což poskytuje rychlejší uvedení na trh.

Moduly Laird Connectivity Vela IF820 jsou nyní k dispozici u společnosti Mouser ve třech hardwarových variantách: modul 9,3 mm x 12,5 mm x 2,15 mm s integrovanou čipovou anténou, 7,5 mm x 7,5 mm x 2,15 mm s konektorem MHF4 pro externí anténu nebo s možností USB adaptéru. Moduly jsou specifikovány v průmyslovém teplotním rozsahu -40 °C až +85 °C a hostitelské aplikace zahrnují domácí automatizaci, zařízení pro sledování majetku, zabezpečené lékařské periferie a průmyslové sítě senzorů IoT. Moduly s duálním režimem jsou také podporovány třemi možnostmi firmwaru (EZ-Serial Firmware, C Code a HCI UART) a plně vybavenou vyhodnocovací platformou, která poskytuje vše potřebné pro vývoj Bluetooth BR/EDR a Bluetooth LE v5.4. Vývojové kity Vela IF820 (239-453-0017x-K1) lze zakoupit na webových stránkách společnosti Mouser.

https://www.mouser.com/new/laird-connectivity/laird-if820-bluetooth-5x-dual-mode-modules/
https://cz.mouser.com/new/infineon/infineon-airoc-bluetooth-bluetooth-le-socs/

Mouser Electronics představí své novinky také na veletrhu AMPER 2024. Veletrh AMPER 2024 s podtitulem Smart&Connected World se zaměří na chytré technologie. Tématy budou mimo jiné elektroenergetika, fotovoltaika, elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov, osvětlovací technika, pohony a napájení, elektromobilita nebo smart city. Navštivte Brno 19.-21.3. 2024. www.amper.cz

 

Hodnocení článku: