Jste zde

LogiSwitch má řešení proti zakmitávání spínačů

Kmitání kontaktů je problém, který musí řešit každý návrh elektronického systému. Adaptivní technologie NoBounce od Logiswitch dokáže eliminovat zakmitávání bez ohledu na délku jeho trvání. To řeší dopady degradace kontaktů časem, vlivem prostředí, způsobu používání i změny vyhodnocování sepnutí v software.

LogiSwitch je poměrně mladá firma, kterou založil Mike Pelkey v roce 2016. Předtím měl za sebou 40-ti letou úspěšnou kariéru v průmyslové automatizaci, kde si všiml, kolik problémů přináší chyby při vyhodnocování sepnutí tlačítek nebo technologických spínačů. Hledal proto řešení, a to se ukázalo natolik unikátní, že stačilo na rozjezd úspěšné firmy.
Technologii NoBounce, která eliminuje zakmitávání signálu (šum) na vstupech, nabízí LogiSwitch jako integrovaný obvod do jakéhokoli návrhu elektronického zařízení mezi tlačítko a vstup.

LogiSwitch nabízí také varianty panelových spínacích prvků, jako jsou tlačítka, a také mikrospínačů, využívaných uvnitř zařízení, kde je elektronika integrována.

LogiSwitch znají také uživatelé systému Arduino. Desky VisiShield zjednodušují prototypování a eliminují nadbytečné drátování mezi destičkami nadstaveb.

Pro více informací o produktech LogiSwitch navštivte web Digi-Key nebo logiswitch.com.

Hodnocení článku: