Jste zde

LoRaWAN komunikace na 8 kanálech současně

Pokud potřebujete vytvořit privátní síť LoRaWAN, koncentrátor iC880A Vám výrazně ulehčí práci.

iC880A  dokáže přijímat pakety z různých koncových bodů odeslaných s různým nastavením rozprostření spektra (spreadingfactor) až na 8 kanálech současně. Díky faktu, že kombinací rozprostření spektra a šířky pásma je možné dosáhnout různé přenosové rychlosti, dá se použít funkce “DynamicData-Rate Adaption“.

   

To znamená, že koncové body v síti LoRa, které jsou více vzdálené od koncentrátoru musí používat vyšší číslo rozprostření spektra než koncové body rozmístěné blíže ke koncentrátoru, takto mohou dosahovat vyšší přenosové rychlosti.

Takové využití a nastavení koncových bodů umožňuje stavbu sítí s hvězdicovou topologií, které jsou pak velmi lehce konfigurovatelné a velmi spolehlivé díky vynechání routerů a opakovačů signálu. V kombinaci s jednodeskovým počítačem s OS Linux, jako je např. Raspberry Pi, Beagle Bone, Banana Pi a volně dostupným softwarem HAL je možné vytvořit kompletní gateway proLoRaWANsíť. 

Softwarový ovladač:
Specifikace LoRa MAC je momentálně řízena LoRa Aliancí. Veškerý dostupný software, firmware a dokumentace se nachází ve složce projektu LoRa-net, odkud se dá i stáhnout. Doporučuje se držet této dokumentace a aktuálního HAL softwaru jak ho poskytuje Semtech.

Pokud se zajímáte o další produkty značky IMST, nebo potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím na info@soselectronic.cz 

 Technické parametry:

  • Napájecí napětí: USB (typ. 5 V)
  • Pracovní rozsah teplot: -5°C až +55°C
  • Rozměry (LxWxH): 79,8 x 67,3mm
  • RF výstupní výkon (max.): +20 dBm
  • Interfejs: iC880A-SPI

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.