Jste zde

Malá, ale výkonná interní anténa

2JE18 je anténa s rozměry pouhých 40 x 7 x 3 mm. Je určena pro povrchovou montáž přímo na DPS, díky vynikajícím parametrům pro použití v IoT zařízeních.

Tato anténa je navržena takovým způsobem, aby co nejlépe splňovala požadavky zákazníků v souvislosti s použitím v bezdrátových zařízeních. 2JE18 pokrývá širokou škálu frekvencí v pásmech 698-960MHz, 1710-2170MHz a 2500-2700MHz. Například frekvenční pásmo B20 (800 MHz) je široce používané v sítích NB IoT v Evropě.

Díky flexibilnímu designu pokrývá 2JE18 anténa i frekvenční pásma používaná pro sítě 2G a 3G, což je vhodné i při "upgradech" již existujících zařízení.

Vyzařovací charakteristika je velmi přímá a konzistentní pro všechna pokrytá pásma a VSWR je specifikováno v celém spektru. Tento parametr je v katalogových listech konkurence často vynecháván nebo je v technické specifikaci uvedena jen jeho průměrná hodnota.

Technické parametry:

2JE18 anténa je běžně dostupná skladem.

Pokud se zajímáte i o jiné produkty značky 2J, nebo potřebujete další informace, rádi Vám poradíme na adrese info@soselectronic.cz 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.